— А Я СВОЇЙ НЕВІСТЦІ ПОДАРУНКІВ НЕ ДАРУЮ! КОЛИ ВОНИ ОДРУЖИЛИСЯ, Я ДАРУВАЛА. ЖОДНОГО РАЗУ ВОНА МЕНІ НЕ ПОДЯКУВАЛА. ТО НЕ ТОГО КОЛЬОРУ, ТО НЕ ТОГО РОЗМІРУ, ТО НЕ ТІЄЇ ФІРМИ. КОЛИ ОНУКОВІ ВИПОВНИВСЯ РІК, Я КУПИЛА КОМБІНЕЗОН. ТАК ВОНА СКАНДАЛ ЗАТІЯЛА. В ІНТЕРНЕТІ ІНШИЙ КОМБІНЕЗОНЧИК ПРИГЛЕДІЛА, А Я ТУТ “НОСА СВОГО ВСТРОМИЛА”. А ПОТІМ НЕВІСТКА МЕНІ ЗАЯВИЛА: — ОКСАНО МИХАЙЛІВНО, Я ВАС ДУЖЕ ПРОШУ, НЕ ВИТРАЧАЙТЕ ГРОШІ, НЕ КУПУЙТЕ НАМ НІЧОГО! СМАКУ У ВАС НЕМАЄ, РОЗУМУ ТЕЖ! БІЛЬШЕ Я НА НИХ ЖОДНОЇ ГРИВНІ НЕ ВИТРАТИЛА. АЖ ТУТ МОЯ ДОНЬКА НАРОДИЛА, І Я ПОДАРУВАЛА ВНУЧЦІ СЕРЕЖКИ З ДІАМАНТАМИ. НЕВІСТКА, ЯК ПОБАЧИЛА, ВІДРАЗУ ПІШЛА ДОДОМУ. А ПОТІМ МЕНІ ЗАТЕЛЕФОНУВАВ СИН

– А я своїй невістці подарунків тепер зовсім ніяких не дарую! Ніколи! Більше, я на них жодної копійки не витрачу. Їй все одно не догодиш! Я спочатку, коли вони лише одружилися, намагалася дарувати подарунки, звичайно. А у відповідь – тільки образи якісь незрозумілі. Жодного разу вона мені не подякувала.

То не того кольору, то не того розміру, то не тієї фірми. Коли моєму онукові виповнився річок, я купила гарненький яскравий комбінезон – хороший, дорогий, тепленький! Так вона мало скандал не затіяла. Її величність, бачте, в інтернеті інший комбінезончик пригледіли, і хотіли саме його, а я тут носа встромила у її плани. І син мій на її сторону швидко встав – навіщо, мовляв, купуєш, ми самі хотіли йому комбінезон на зиму купити, ти все одно не знаєш, що Ірині потрібно. А потім невістка мені заявила – знаєте, мовляв, Оксано Михайлівно, я вас дуже прошу, не витрачайте гроші, не купуйте нам нічого! Смаку у вас немає, розуму теж!

Оксана Михайлівна має сина, який пару років тому одружився і подарував мамі онука. А ще у неї є доросла донька.

– Невже так і сказала? Про те, що розуму немає? – перепитує сусідка Оксану Михайлівну.

– Ні, ну я, звичайно, трохи перебільшую, про розум вона нічого не сказала, але за змістом все звучало саме так. Загалом, сказала мені, що не потрібно їм від мене подарунки. Раз не треба, то так тому і бути. Ми їм нічого не даруємо, років п’ять уже. Хіба що онукові шоколадку або печиво якесь принесу, і все.

– Ну і добре, що домовилися! Ви не витрачаєте гроші, вона не нервує, ніхто не ображається. Всім простіше!

– Так, але в цьому році у мене дочка народила внучку! І доньці я, звичайно, купую багато чого. Все для внучки купую, одяг і іграшки! Дочка всім задоволена, за все дякує, не говорить, що я дурниці купила і смаку у мене немає. В день виписки, коли донька подарувала мені онучку, я подарувала малятку сережки з діамантами – на майбутнє. Ну і невістка бачила це. І прямо в обличчі змінилася.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩