ЗГОДОМ МИХАЙЛО ПЕРЕБРАВСЯ ЖИТИ ДО МЕНЕ. НЕЗАБАРОМ У НАС НА СВІТ З’ЯВИЛАСЯ ДОНЕЧКА, І Я СТАЛА ПРОСИТИ МИХАЙЛА, ЩОБ МИ ОДРУЖИЛИСЯ. ТА ВІН СКАЗАВ, ЩО ЦЕ ДОРОГО, І ВІН НА ЦІ ГРОШІ ВЖЕ ДАВНО КУПИВ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ. МИХАЙЛО СТАВ ПРОСИТИ МЕНЕ, ЩОБ Я ПРОДАЛА СВОЮ ДВОКІМНАТНУ КВАРТИРУ, І МИ ПОЧАЛИ БУДУВАТИ СВІЙ ВЕЛИКИЙ БУДИНОК. МИ ПРОДАЛИ КВАРТИРУ І КОХАНИЙ ВЗЯВСЯ ЗА БУДІВНИЦТВО. ЯКОСЬ ВВЕЧЕРІ МИХАЙЛО НЕ ПОВЕРНУВСЯ ДОДОМУ, НА ТЕЛЕФОННІ ДЗВІНКИ НЕ ВІДПОВІДАВ. Я ПОЧАЛА ХВИЛЮВАТИСЯ, І НАСТУПНОГО ДНЯ ПОЇХАЛА НА БУДІВНИЦТВО. ТЕ, ЩО Я ПОБАЧИЛА ТАМ, НАВІТЬ В СТРАШНОМУ СНІ НЕ НАСНИТЬСЯ

 

Згодом Михайло перебрався жити до мене. Незабаром у нас на світ з’явилася донечка, і я стала просити Михайла, щоб ми одружилися. Та він сказав, що це дорого, і він на ці гроші вже давно купив земельну ділянку. Михайло став просити мене, щоб я продала свою двокімнатну квартиру, і ми почали будувати свій великий будинок.

Ми продали квартиру і коханий взявся за будівництво. Якось ввечері Михайло не повернувся додому, і на телефонні дзвінки теж не відповідав. Я почала хвилюватися, і наступного дня поїхала на будівництво. Те, що я побачила там, навіть в страшному сні не насниться

У мене була двокімнатна квартира, в центрі міста. Вона мені дісталася від мами. Мама з татом добре заробляли і могли собі дозволити купити гарну квартиру.

Мій батько пішов від нас до іншої жінки, правда він вчинив дуже благородно, все майно переписав на мою маму, а сам пішов від нас з однією валізою. Ми залишилися вдвох з мамою. Мама познайомилася з якимось чоловіком, згодом вийшла за нього заміж і поїхала за кордон, в Бельгію.

Спочатку вона мені інколи телефонувала, а потім, коли влаштувалася і мала багато справ та роботу, зовсім напевно про мене забула. Вона перестала мені телефонувати, а я не знала, як з нею зв’язатися, адже у неї напевне змінився номер, я не могла їй зателефонувати. І в дев’ятнадцять років я жила вже у власній квартирі, красива, вільна та самостійна.

Незабаром я познайомилася з досить хорошим чоловіком, його звали Михайло. Він гарно за мною доглядав, купував різні солодощі та квіти, водив в кіно та в кафе. Мені така увага дуже подобалася.

При новій зустрічі, ми проговорили весь вечір. Після кафе Михайло проводив мене додому, і я запросила його на чашечку чаю. В той день він залишився у мене до ранку, а вранці дуже приємно здивував мене. Михайло приготував дивовижний, як для чоловіка, сніданок і приніс мені, в ліжко. В той ранок, я відчувала себе справжньою королевою. Ніхто ніколи такого не робив для мене.

Ми з Михайлом стали зустрічатися все частіше, і згодом він переїхав до мене, перевіз всі свої речі.

Своєї квартири у Михайла не було, він мені говорив, що жив він у батьків, хоча я ніколи у них не була і з його батьками не знайомилася, він не кликав, а я не наполягала. Жили ми з ним ніби й не погано, працювали вдвох, він був ріелтаром, продавав квартири, дачі та земельні ділянки, а я працювала на фірмі, мама до своєї подруги влаштувала, де я непогано заробляла.

Згодом я дізналася, що чекаю дитину, так у нас з’явилася наша донечка, назвали ми її Марічкою.

Розписуватися ми не хотіли, вірніше Михайло чомусь зовсім не хотів. Коли я починала про це розмову, він завжди говорив, навіщо нам штампи в паспортах, ми і так прекрасно живемо, а зекономлені гроші витратимо на земельну ділянку, він вже пригледів її у хорошому місті.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩