ВСЕ ЖИТТЯ СВЕКРУХА БУЛА КОМАНДИРОМ В СВОЄМУ ДОМІ ДЛЯ СВОЇХ ЧОЛОВІКІВ. ЛЮБА МАЛА ТЕЖ ЩЕ ТОЙ ХАРАКТЕР. АЛЕ, ПРИЙШОВШИ НА ТЕРИТОРІЮ СВЕКРУХИ, ПОЧАЛА НАЗИВАТИ ЇЇ МАМОЮ І ЗВЕРТАЛАСЯ ВИКЛЮЧНО НА “ВИ”. СВЕКРУХА ТЕЖ ШВИДКО “РОЗКУСИЛА” НЕВІСТКУ, І ЗНАЛА, ЩО ХОЧ ТА ЇЙ ВІДКРИТО НЕ ПЕРЕЧИТЬ, ВСЕ ОДНО, ЗРОБИТЬ ПО-СВОЄМУ

 

Як зжитися двом різним жінкам в одному домі, Люба знає не з книжок чи журналів. Практично все своє життя Люба провела в невістках. Ні у неї до свекрухи, ні в свекрухи до неї, ніколи не було особливо ніжних почуттів.

Жінки були абсолютно різними: Люба – типова міська “фіфа”, яка не переносила сторонніх запахів в домі, крихт на підлозі чи незавернутої у плівку їжі в холодильнику. Вона обожнювала чистоту і стерильність, постійно мила руки, не переносила непотрібного шуму.

Її свекруха – літня сільська жінка, яка все життя пропрацювала дояркою. Чи варто говорити, що коли вона побачила свою майбутню невістку, була ошелешена тим, як вони мають зжитися в одному домі. Ще колись давно свекруха собі дала слово, що прийме будь-який вибір сина, тому вирішила не вмішуватися. Коли Люба завертала їжу в поліетиленові пакетики, перед тим, як ставити її в холодильник, свекруха дивувалася, але намагалася зрозуміти, а потім і сама так привчилася робити.

Не раз ситуація накалялася до такої міри, що от-от мав би вибухнути скандал, адже обидві жінки були дуже авторитарними.

Все життя свекруха була командиром в своєму домі для своїх чоловіків. Люба мала теж ще той характер. Але, прийшовши на територію свекрухи, почала називати її мамою і зверталася виключно на “ви”. Свекруха теж швидко “розкусила” невістку, і знала, що хоч та їй відкрито не перечить, все одно, зробить по-своєму.

З самого початку Люба не оцінила сільську романтику. Їй, дівчині з міста, важко було звикнути до того, що туалет і душ були на дворі, що в домі не було води, а білизна сушилася на вулиці.

З перших днів у Люби було бажання втікати звідси, але втікати не було куди. Та й чоловік був проти, Любі залишалося лише змиритися. Двом владним жінкам треба було навчитися разом жити в одному будинку.

Вони були з різних сімей, з різних епох, з різних соціальних верств. Кожна дрібниця могла стати приводом для конфлікту. Могла, але так і не стала. Підкоряючись якомусь здоровому інстинкту, без зайвих розмов і з’ясування відносин вони зуміли мирно поділити «сфери впливу» на загальній території.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩