МИ З ДОНЬКОЮ ПОВЕРНУЛИСЯ ДОДОМУ, І ПОБАЧИЛИ, ЩО ВАДИМ ЗАСНУВ ПРЯМО ПЕРЕД КОМП’ЮТЕРОМ. НАПЕВНО, ПРИЙМАВ ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ, – ПОДУМАЛА Я. НОУТБУК БУВ ВІДКРИТИЙ, Я ПРОХОДИЛА МИМО І ВИПАДКОВО ПРОЧИТАЛА «Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ»… МЕНІ В ОЧАХ ПОТЕМНІЛО. Я ПІДІЙШЛА БЛИЖЧЕ, ЩОБ ЗРОЗУМІТИ, ЩО Ж ТО ЗА ТАКЕ ЛИСТУВАННЯ. ЧОЛОВІК ПИСАВ ЦІ СЛОВА СВОЇЙ КОЛЕЗІ ПО РОБОТІ – ІВАННІ

 

Той день я запам’ятаю на все життя. Це був день народження мого чоловіка. До нас в гості прийшли лише найближчі люди, ми дуже гарно посиділи. Я дякувала чоловікові за майже двадцять років щасливого сімейного життя. У нас уже майже дорослі син і донька – що ще треба для щастя.

Ми з Вадимом одружилися в пізньому віці, нам обом було тридцять років, кожен з нас уже робив свідомий вибір. П’ятдесят – чудовий вік, коли діти нарешті виросли і можна трохи пожити для себе.

В той вечір Вадим був у чудовому настрої, багато жартував і приймав щирі привітання гостей. По закінченню свята ми з дочкою вирішили провести свекра додому. Чоловіка залишили вдома, він трохи хильнув зайвого, тому ми вирішили, нехай іменинник відпочине. Нас не було приблизно годину і я подумала, що чоловік за цей час вже ляже спати.

Коли ми повернулися додому, побачили, що Вадим заснув прямо перед комп’ютером. Напевно, приймав привітання з нагоди дня народження, – подумала я.

Ноутбук був відкритий, я проходила мимо і випадково прочитала «я тебе люблю»… Мені в очах потемніло. Я підійшла ближче, щоб зрозуміти, що ж то за таке листування.

Чоловік писав ці слова своїй колезі по роботі – Іванні. Я заочно знаю її, чоловік розповідав, що їй сорок років і що вона ніколи не була заміжньою. А от про симпатію до неї він чомусь не сказав…

Я цього не хотіла, але сильно розплакалася. Згадала слова батька, який був проти нашого з Вадимом шлюбу, вважаючи, що цей чоловік мене щасливою не зробить. Двадцять років мені вдавалося доводити протилежне, але зараз я зрозуміла, що батько мав рацію.

Ми з Вадимом пережили дуже багато, відразу після весілля Вадим дуже сильно захворів і я, практично, його виходила. Тоді лікарі казали, що це – диво, і що він народився другий раз.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩