ПРО ТЕ, ЩО У МАКСИМА З’ЯВИЛАСЯ ІНША ЖІНКА, ВІН ПОВІДОМИВ МАРИНІ САМ, ОСОБИСТО. РОЗКАЗАВ ПРАВДУ ТОМУ, ЩО САМ ЗАПЛУТАВСЯ. ДІЗНАВШИСЬ ПРО ЗРАДУ, МОЯ СЕСТРА ПРОПЛАКАЛА ЦІЛУ НІЧ, А ЗРАНКУ ПРИБІГЛА ДО МЕНЕ. І ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБ НАЗАВЖДИ ВИКРЕСЛИТИ ЗРАДНИКА ЗІ СВОГО ЖИТТЯ, МАРИНА ВИРІШИЛА, ЩО БУДЕ БОРОТИСЯ ЗА СІМ’Ю І ЧОЛОВІКА

 

Коли Марина вийшла заміж, я не можу сказати, що я була рада за неї. Її наречений  відразу мені не сподобався, але я не могла зрозуміти, що саме мене в ньому лякає.

З своїм майбутнім чоловіком, моя сестра познайомилася відразу після закінчення навчання в інституті. До того всі її знайомства і стосунки були нетривалими і несерйозними. З Максимом вони відразу зрозуміли, що створені одне для одного. Вони навіть ззовні були дуже схожі.

Не знаю чому, але проживши сім років у шлюбі, у сестри так чомусь і не було дітей. Вони жили “для себе”. Справи у них швидко йшли вгору, вони купили квартиру, машину, гараж, багато подорожували.

І ось, на цьому, здавалося б, безхмарному етапі життя, сталася неприємність – чоловік Марини завів собі коханку. Про те, що у нього з’явилася інша жінка, він повідомив дружині сам, особисто.

А розказав правду тому, що сам заплутався, не знав, яка з жінок для нього є дорожчою і важливішою.

Дізнавшись про зраду, моя сестра проплакала цілу ніч, а зранку прибігла до мене за порадою. Я, як старша сестра, порадила Марині все добре зважити. Але про себе відмітила, що цього зрадника треба гнати в три шиї від себе. Та сказати прямо я так не могла, мало що, вони помиряться, а я крайня вийду.

Так і сталося. Моя сестра, замість того щоб назавжди позбутися Максима, вирішила, що буде боротися за сім’ю і чоловіка, адже вона його дуже любить і не уявляє без нього свого життя.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩