ТАК СКОАЛОСЯ, ЩО ПІСЛЯ ОДРУЖЕННЯ МИ СТАЛИ ЖИТИ У СВЕКРУХИ. ВОНА НАМ НІЧИМ НЕ ДОПОМАГАЄ, МИ ВСЕ КУПУЄМО ЗА СВОЇ ГРОШІ. КОЛИ Я ПРИХОДЖУ З МАГАЗИНУ, ВОНА ВІДКРИВАЄ ХОЛОДИЛЬНИК І ПОЧИНАЄ ПЕРЕДИВЛЯТИСЬ НАШІ ПРОДУКТИ. А НЕЩОДАВНО СКАЗАЛА ЧОЛОВІКОВІ, ЩО В МЕНЕ Є ІНШИЙ. І ВОНА БАЧИЛА НАС РАЗОМ

 

Так скоалося, що після одруження ми стали жити у свекрухи. Вона нам нічим не допомагає, ми все купуємо за свої гроші. Коли я приходжу з магазину, вона відкриває холодильник і починає передивлятись наші продукти. А нещодавно сказала чоловікові, що в мене є інший. І вона бачила нас разом

Ми з моїм чоловіком Максимом, живемо у його матері. Так вже сталося, що свекруха не полюбила мене ще до одруження. Вона всіляко відмовляла Максима від мене. Але ми дуже кохали один одного і чоловік слухати її не став. Зате зараз я маю вислуховувати від неї багато чого.

Живемо ми у невеликому селі, будинок в свекрухи великий, вона в ньому жила сама, свекра не стало вже давно і тому ми вирішили оселитися з нею. Я звичайно була проти, але інших варіантів не було. Тим більше, що нещодавно у нас з’явився малюк і треба було десь жити.

Ми з нею часто сперечаємося, вона весь час мене повчає, то я не так готую, то занадто жирне, а то занадто пісне, то речі неправильно прасую, загалом, аби за що-небудь вчепитися. А нещодавно у моєї свекрухи з’явилася думка, що я хочу зрадити її синові. Десь пів року тому свекруха вирішила, що у мене з’явився коханець.

Чому вона так думає – пояснити не може. Каже, що бачила, як на мене один чоловік в магазині дивився. Стверджує, що це був не просто погляд, а якийсь особливий погляд. Почала намовляти чоловіка, мовляв у мене хтось є, бо я дуже гарно одягаюся, точно, що це для того щоб сподобатися коханцю. Чоловік поки не вірить, сміється, але боюся, що вона все ж викличе в ньому підозру. Не хочу, щоб в сім’ї з’явилася якась недовіра чи непорозуміння з цього приводу.

Варто мені купити якусь нову одежину, як вона починає щось накручувати і собі, і Максиму. Каже, що я просто не можу зайти в магазин і вийти звідти з порожніми руками. Що дуже багато грошей витрачаю собі на одяг. Ходжу я за продуктами, заходжу в магазини побутової хімії, щоб купити порошок або шампунь. Що стосується речей, то я їх купую вкрай рідко.

Нещодавно ми знову посварилися, у нас був скандал, тому що я купила собі туфлі. Вони коштували дуже дешево, і пройти повз них було просто гріх, у місті ми з Максимом бачила точно такі туфлі і коштували вони в три рази дорожче, добре, що чоловік тоді був зі мною і підтвердив мої слова.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩