Я НАРОДИЛА СИНА, А БАТЬКИ МОГО ЧОЛОВІКА ДО ПОЯВИ ВНУКА ПОСТАВИЛИСЯ ДУЖЕ ПРОХОЛОДНО. ВСЮ СВОЮ ЛЮБОВ ВОНИ ВІДДАВАЛИ СВОЇЙ ВНУЧЦІ, ЯКА БУЛА ВІД СТАРШОЇ ДОНЬКИ. Я ЩИРО СПОДІВАЛАСЯ, ЩО КОЛИ СИН ПІДРОСТЕ, ЛІД У ВІДНОСИНАХ З ЧОЛОВІКОВИМИ БАТЬКАМИ РОЗТАНЕ. ТА ЗА ДВАДЦЯТЬ РОКІВ ЦЬОГО ТАК І НЕ СТАЛОСЯ

 

Я знаю багато історій, коли свекруха не любила невістку. Але щоб не любити власного онука, це ким же треба бути!

Відразу після весілля ми з чоловіком почали жити окремо, тому думка свекрухи мене не сильно цікавила. А коли я народила чоловікові сина, він просто літав від щастя, адже усі чоловіки мріють про синів.

Батьки мого чоловіка до появи внука поставилися, м’яко кажучи, прохолодно. Всю свою любов до цього часу вони віддавали своїй вже доволі дорослій внучці, яка була від старшої доньки.

Мій син ріс дуже хорошим хлопчиком, і я щиро сподівалася, що коли син підросте, лід у відносинах з чоловіковими батьками розтане.

Та свекруха замість того, щоб хвалити онука, постійно порівнювала його з старшою двоюрідною сестрою, причому не на його користь. Бабуся постійно вишукувала в ньому якісь недоліки і намагалася показати нам, як їх треба виправити.

Коли мій син закінчив школу і поступив в інститут, його старша неприборкана сестричка вже зробила батьків мого чоловіка прабабусею і прадідусем – народивши дівчаток-двійнят.

І знову вся увага, ласка і любов бабусі і дідуся переключилася на них. Якщо вони і звертали увагу на мого сина, то лише для того, аби прочитати йому нотації, що він робить не так. Дідусь дуже любив наказовим тоном вчити мого сина, як жити на світі.

Мене ж він постійно звинувачував у тому, що хлопець живе моїм розумом, що син виріс безпорадним.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩