НЕЩОДАВНО МИ З ЧОЛОВІКОМ ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ РОБОТИ. І МИКОЛА ВИРІШИВ, ЩО МЕНІ НЕОБХІДНО ЇХАТИ НА ЗАРОБІТКИ ЗАКОРДОН. МОВЛЯВ, В НАШІЙ КРАЇНІ ЗАРАЗ ВСІ ТАК РОБЛЯТЬ, І ЧОМУ Б МЕНІ НЕ СПРОБУВАТИ СВОЇ СИЛИ. НА ПИТАННЯ, ЧОМУ Я, А НЕ ВІН, ЧОЛОВІК ВІДПОВІВ, ЩО ЖІНКАМ ЗАКОРДОНОМ ПРОСТІШЕ ЗНАЙТИ РОБОТУ, ТА Й ПЛАТЯТЬ БІЛЬШЕ

Нещодавно ми з чоловіком залишилися без роботи. І Микола вирішив, що мені необхідно їхати на заробітки закордон. Мовляв, в нашій країні зараз всі так роблять, і чому б мені не спробувати свої сили. На питання, чому я, а не він, чоловік відповів, що жінкам закордоном простіше знайти роботу, та й платять більше

У шлюбі з Миколою ми вже 12 років. Живемо в невеликому селі, у будинку який мені залишила бабуся. Ремонту цей будинок не бачив дуже давно, а грошей у нас все ніяк не вистачає. В нас двоє чудових дітей, Олегу 10 років, а Олені 8. Ми працювали на місцевому фермерському господарстві, для нас цього звичайно було маловато, але й не бідували.

Але потім ми залишились без роботи, господарство збанкрутувало. Я завжди вважала чоловіка добувачем і уявити не могла, що в один прекрасний день він вирішить моїми силами поправити наше матеріальне становище. А найголовніше, він взагалі не розуміє чому я обурююся.

Чоловік нову роботу шукати не поспішав. Я довго терпіла його посиденьки з друзями, регулярні риболовлі. Гроші, відкладені на непередбачені ситуації, танули просто на очах. Звичайно, через час я не витримала і почала скандалити. Я вимагала, щоб він шукав нову роботу або хоча б знайшов якусь тимчасову на деякий час. Чоловік пообіцяв, що вихід знайде.

Вихід він звичайно знайшов, як обіцяв, але я була таким виходом приголомшена. Микола вирішив, що мені необхідно їхати на заробітки. Мовляв, в нашій країні зараз всі так роблять, і чому б мені не спробувати свої сили. На питання, чому я, а не він, чоловік відповів, що жінкам за кордоном простіше знайти роботу, та й платять більше. А він не може, бо треба комусь годувати домашнє господарство, та й роботи там для нього підходящої не знайдеться. Якщо чесно, я не розумію, що сталося. Чому мій чоловік, будучи до цього моменту надійним добувачем, гарним господарем, вирішив, що тепер заробляти гроші маю я.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩