ТОДІ МІЙ ЧОЛОВІК ПОЇХАВ ОДИН У САНАТОРІЙ. ЯКОСЬ ВВЕЧЕРІ, ЯК ЗАВЖДИ, Я ЙОГО НАБРАЛА, ЗАПИТАТИ, ЯК САМОПОЧУТТЯ, ЯК ПРОЙШЛИ ПРОЦЕДУРИ. МИ ТРОХИ ПОГОВОРИЛИ І ПОПРОЩАЛИСЯ. АЛЕ ЧОЛОВІК ЗАБУВ ВИМКНУТИ ТЕЛЕФОН, І Я ПОЧУЛА ВСЕ, ЩО ВІДБУВАЛОСЯ В ЙОГО КІМНАТІ. Я ЦІЛУ НІЧ НЕ СПАЛА, А ВРАНЦІ ЗНОВУ НАБРАЛА ЧОЛОВІКА

 

Тоді мій чоловік поїхав один у санаторій. Якось ввечері, як завжди, я його набрала, попитати, як самопочуття, як пройшли процедури. Ми трохи поговорили і попрощалися. Але чоловік забув вимкнути телефон, і я почула все, що відбувалося в його кімнаті. Я цілу ніч не спала, а вранці знову набрала чоловіка

З Віктором я познайомилась на день народженні нашого спільного друга. Він був молодший за мене на п’ять років, але мені відразу сподобався, уважний, вихований, спортивної статури, з відмінним почуттям гумору. Віктор красиво залицявся, дарував квіти і подарунки, зустрічав з роботи. Я почувалася щасливою. Через пів року ми одружилися.

У Віктора постійної роботи не було, він підробляв випадковими халтурами. А у мене був свій невеликий бізнес, який приносив не поганий дохід. На той момент у мене була вільна вакансія водія і Віктор на неї погодився. Можна сказати, що я Віктору дала все, жили ми в моїй квартирі, я купила йому авто.

Через час, я дізналася, що чекаю дитину. Мені було складно, адже вже не молода. Віктор не був у захваті, а я ще й почувалася не добре. Мені здається, що він не хотів дітей, чоловік перестав мені допомагати, а потім взагалі пішов жити до своїх родичів і це в той момент, коли він був мені потрібен як ніколи.

Після того як чоловік пішов, я випадково знайшла його сторінку в соціальній мережі і побачила, як Віктор крутить роман зі своєю колишньою дружиною. Це був скандал, який ледь не призвів до розлучення, тільки за ради дитини я його не вигнала. Але після того як малюк з’явився на світ ми змогли якимось дивним чином помиритися. Я закрила очі на це непорозуміння і пробачила чоловіка, напевно я його дуже кохала.

Через три роки я вже майже забула про його зраду. Так вийшло, що ми мали разом їхати на відпочинок в санаторій, але перед самим від’їздом малюк захворів і щоб не втрачати путівку, я запропонувала Віктору їхати самому, він погодився. Ми часто спілкувалися по телефону, а одного разу я йому подзвонила, ми поговорили, але чоловік забув вимкнути телефон. Я вирішила послухати і почула жіночий голос, який кликав Віктора і ніжно його називав. Я відразу все зрозуміла. Але не знала, як правильно вчинити. Я лише вранці передзвонила чоловікові і почала з’ясовувати, що там відбувається, і що це за дама з ним поруч. Той, звичайно, вирішив збрехати, мовляв, нікого тут немає і так далі. Але ж я не дурна, загалом ми посварилися і цього разу я вирішила, що більше його не пробачу, я сказала йому, що подаю на розлучення.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩