Свекруха принесла одну шоколадку, хоча у нас було двоє дітей. Шоколадку вона віддала своєму молодшому онукові, на той момент йому було три роки. І так робила постійно, вона щось купувала смачне, але давала завжди одній дитині, молодшому онукові. Цим вона явно давала зрозуміти, що вона не прийняла мою дочку від першого шлюбу

 

Вчора я гуляла з своїми дітьми на вулиці і ми розговорилися з сусідкою Лідією. Йшлося про те, що двоє дітей це добре, і не важлива різниця у віці, і, коли розмова зайшла про це, жінка поділилася, що життя її старшої дочки було дуже непростим, починаючи з дитинства, тому що вона жила з вітчимом і нерідною бабусею.

З першим чоловіком Лідія розлучилася, залишившись з дочкою на руках, тягнула одна. До того моменту, як зустріла другого чоловіка і узаконила відносини, пройшло достатньо часу. Ставши сім’єю, молоді вирішили народити спільну дитину. І так вийшло, що різниця у дітей була 11 років. Жили як всі, життя налагодилося.

Чоловік прийняв Лідію з дитиною, і ніколи надалі не пошкодував про свій вибір, ростив і виховував дівчинку як свою, рідну, діти здорові, одягнені, взуті. Єдиний мінус, доводилося якийсь час пожити з мамою чоловіка, але це було тимчасовим умовою, так як в подальшому майбутньому планувався переїзд в своє житло.

Свекруха була не проти спільного проживання, благо квартира велика, місця всім вистачало. Але за підсумком, спільне проживання зі свекрухою було дуже важким. І найбільше дісталося старшій доньці Ліди. Якщо чоловік Лідії не обділяв старшу дочку, то свекруха спеціально робила це.

Жінка розповідає, як свекруха прийшовши додому, зайшла в кімнату і принесла шоколадку, одну шоколадку, в кімнаті було двоє дітей, шоколадку вона віддала своєму молодшому онукові, на той момент йому було три роки. І так робила постійно, вона щось купувала смачне, але давала завжди одній дитині, молодшому онукові.

Цим вона явно давала зрозуміти, що вона не прийняла дочку Лідії. Якось Лідія не витримала і висловила свекрусі, що це неправильно, адже старшій дочці вже чотирнадцять років, вона прекрасно все розуміє, і після таких витівок «бабусі» дівчинка просто ховалася в кімнаті і плакала від образи. Але розмови не допомагали, в родині панувало повне непорозуміння.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩