Жінці остогидли старі батареї вдома, тому вона вирішила прикрасити їх серветками — ось що з цього вийшло

 

Тепер це справжній артоб’єкт.

Коли старі речі починають нове життя, це добре, особливо якщо вдається перетворити щось не надто привабливе і те, що вже набридло. Наприклад, мама, яка виховує без чоловіка двох дітей, не захотіла витрачатися на установку нового радіатора і креативно декорувала стару чавунну батарею. І у неї це класно вийшло!

Жінка проявила креативне мислення і навички декоратора, завдяки чому з’явився справжній артоб’єкт: яскравий, стильний і ексклюзивний, інформує Ukr.Media.

Процес зажадав невеликих вкладень і зайняв кілька днів. У перший день власниця старої радянської чавунної батареї знімала з її поверхні кілька шарів старої фарби. Для цього жінка використовувала наждачний папір: видалення покриття відняло чимало сил і доставило дискомфорт сусідам через специфічний шум.

У другий день жінка ґрунтувала батарею, щоб вирівняти поверхню і підготувати її до наступного етапу роботи. Потім мама двох дітей приступила до фарбування в білий колір, причому зробила два шари, щоб покриття було максимально стійким та ідеальним.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩