Після чергового непорозуміння, невістка кинула сина, забрала сумки і сказала, щоб чоловік її не шукав, а дитина їй не потрібна, вона від неї втомилася. Мій син був взагалі розгублений: що тепер робити, як дитину йому ростити, адже малюкові на той час було півтора року. Син з онуком переїхали до мене, живуть зі мною вже три роки, в той час як невістка спокійно живе своїм життям

 

Одруження сина в 21 рік я прийняла важко, але дівчина чекала дитину, тому потрібно було зареєструвати стосунки. Я була не в захваті, бо майбутня невістка була старша за сина на три роки, вже встигла пожити у цивільному шлюбі з іншим хлопцем, одним словом – життя знає. Але так вже вийшло – син з нею розписався, коли у нареченої був уже пристойний животик, вона на шостому місяці ходила.

У сина були великі плани на майбутнє: після армії вступити до університету, відучитися, але нічого не вийшло, треба було думати про те, як забезпечити сім’ю. Син влаштувався на роботу на будівництво, навчився там всім премудростям: і цеглу класти, і електриці, і внутрішній обробці. Невістка ростила сина, сиділа з дитиною і постійно вередувала – їй нудно, малюк постійно плаче, погано спить, а їй хочеться з подружками погуляти. За матеріалами.

Син не міг надати їй цю можливість: він іноді працював до ночі, бувало, що навіть цілодобово працював на будівництві, якщо у них аврал. Природно, що від такого він сильно втомлювався, йому тільки одного хотілося – поспати! Але треба утримувати сім’ю, і знімну квартиру оплачувати.

Матері у невістки не стало кілька років тому, а батько часто прикладається до оковитої. Іноді у «дідуся» прокидається любов до онука, він нетверезий приходить відвідати, згоден посидіти, але хіба на нього можна залишити дитину, коли він в такому стані? Дивно, але невістка погоджувалася, щоб дід посидів з онуком, навіть в такому його стані, але я як дізналася про це, була ошелешена.

Сказала, що якщо їй іноді дуже закортить, то я можу приїхати і посидіти, але не частіше ніж раз на місяць, я теж працюю, у мене зміни і іноді підробіток, дочка-підліток в школі вчиться, я нею повинна ще займатися, тому багато часу не маю.

Ну, загалом, якщо вже обіцяла, то знаходила час, але тільки до 9 вечора. Звичайно ж, невістка мене обманювала, я їй до дев’яти вже дзвонила, вона то слухавку не бере, то бреше, що автобуса довго немає, то подружці в чомусь допомога потрібна і тому подібне. Син зривався з роботи і приходив. На нього страшно було дивитися – схудлий, виснажений.

Я їм привезу кілька сумок їжі і прошу, щоб син не працював стільки, берегти себе треба, на продукти поки можна не витрачатися. В загальному, йому за щастя були мої гостинці, можна було взяти кілька вихідних, я їм ще й наготую різних страв на два дні, так як невістка не вміла і не хотіла готувати. Так і жили.

Але потім невістка конкретно загуляла. Після якогось чергового непорозуміння, кинула сина і пішла на тиждень, син брав відгули – йому на роботі на зустріч пішли. Потім ця дамочка прийшла, забрала сумки і сказала, щоб чоловік її не шукав, а дитина їй не потрібна, вона від неї втомилася. Мій син був взагалі розгублений: що тепер робити, як дитину йому ростити, адже малюкові на той час було півтора року!

Я сказала переїжджати їм до мене, виховаємо всі втрьох: він, я і моя дочка, все по черзі сиділи з малюком. Мати взагалі пропала, але ми знали, що вона то у батька живе, то у подруг якихось. Через два місяці син подав на розлучення і відразу на аліменти, невістка слова не сказала, погодилася, але стала ховатися, ніде не працювала, і, мабуть, досі не працює.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩