День народження! Твоїй сестрі сьогодні 30 років. У тебе 2 квартири, і одну з них ти подаруєш їй. З життя.

 

Нещодавно ми відзначали день народження сестри мого чоловіка. В той день їй виповнювалося 30 років, вона була одружена і не сильно мене любила. Це було взаємно.

Так вже вийшло, що у нас було 2 квартири. Одну ми купили разом з чоловіком, а інша дісталася мені від бабусі. Другу ми здавали, щоб мати можливість виплатити іпотеку за нашу спільну квартиру, в якій і жили. Сума була така, що ми напевно виплачували б ще роки 3. Джерело ohlyad-dnya.pro

В той день зібралися майже всі родичі і вони просто із захопленням дивилися на мого чоловіка і говорили про те, наскільки він щедра людина. Ми з подивом дивилися один на одного, так як збиралися подарувати його сестрі гроші, як і всі інші.

Але тут, свекруха відкрила всі карти. В черговий раз привітавши свою дочку, вона сказала:

– Син, в цей день, твоїй сестрі виповнюється 30 років. Ти так сильно її любиш і цінуєш, що готовий подарувати їй одну зі своїх квартир!

Натовп захоплено закричав і почав аплодувати. Але мене це розлютило. Яка квартира? Тут ще й сестра його підключилася і сказала, що хоче нову квартиру і нам терміново потрібно з’їжджати.

– Вибачте, але у вашого сина 1 квартира, вона у нас спільна. І взагалі, вам не здається, що квартира – це занадто?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩