Десь пів року тому я зустрів хорошу жінку. Мені здавалося, що це кохання всього мого життя. Я був щасливим. Але була одна проблема, Марина мала чоловіка та дітей. Та якось я запросив її на побачення, вона довго відмовлялася, а врешті погодилася. В той вечір я зрозумів, що лід розтанув. Наступні два місяці ми зустрічалися, а потім вона переїхала до мене. Так, Марина пішла з сім’ї до мене. Залишила чоловіка та дітей. Я був на сьомому місці від щастя. А вже через місяць моїм мріям прийшов кінець, бо все змінилося дуже

 

Приблизно, десь пів року тому я зустрів хорошу жінку. Мені здавалося, що це кохання всього мого життя. Вона була такою прекрасною, що підкорила моє серце одним тільки своїм милим та глибоким поглядом. І я назавжди тоді запам’ятав її величезні очі. Її прекрасний образ не давав мені спокою ні вдень, ні вночі. Такого я ще не відчував. Здавалося, що я провів би все своє щасливе життя поряд з цією жінкою.

Я з найпершої хвилини нашого спілкування ні секунди не сумнівався в тому, що це жінка буде моєю дружиною.

Але серед усього цього прекрасного, здавалося, було одна, але дуже вагома перешкода, яку мені ще не доводилося долати. Марина була на той час заміжньою і мала двох дітей. Але я щиро її покохав, і не міг відмовитися від неї, тому сприймав її разом з усіма її турботами та проблемами.

Подальше моє спілкування Марина спочатку намагалася ігнорувати. Але згодом погодилася на побачення. Того вечора ми так гарно спілкувалися, що час для нас пролетів зовсім непомітно. Не встигли ми озирнутися, як було вже десять годин вечора. Моя обраниця ввічливо попрощалася зі мною і поїхала додому. У цей вечір я зрозумів, що крига відтанула, що почалося те, про що я вже давно дуже мріяв.

Наступні два місяці ми зустрічалися, а потім вона переїхала до мене. Так, Марина пішла з сім’ї до мене. Я був на сьомому місці від щастя. Тепер моя кохана людина завжди буде поруч зі мною. І я зможу в будь-який момент насолоджуватися її присутністю та спілкуванням з нею. Ми обоє стали найріднішими людьми один для одного.

Але з місяць назад я став помічати за собою, що мене дуже почало дратувати в моїй жінці такі речі, як розкидана косметика, брудна чашка, залишена на ніч на столі і так далі. Навіть не розумію, чому я став звертати на це увагу. Я ж і сам не належу до тих людей, у яких все розкладено все по поличках і скрізь ідеальна чистота.

Спочатку намагався це ігнорувати. Але в підсумку зрозумів, що справа не в ній, а в мені. Моє ставлення до неї змінилося. Пропали ті палкі почуття, які я раніше до неї відчував. Я вже не відчуваю необхідності в її постійній присутність. Мені навіть іноді хочеться залишитися на самоті, як раніше.

Я навіть не знаю чому так сталося, і душі не накажеш. Але чим більше часу ми живемо разом, тим сильніше бажання побути на самоті. Але я не можу просто так взяти і виставити людини за двері, тим паче, що вона залишила рідних людей заради мене. І я не підла людина, я не можу так вчинити з нею зараз, після того, коли вона обрала життя зі мною. Адже вона заради мене пішла з облаштованій життя. Кинула чоловіка і дітей, щоб бути зі мною. А може вся справа в іншому?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩