У нас з чоловіком на той момент були дуже погані стосунки. Ми щодня лаялися і тоді я сховала свою каву від нього

 

Одружилася в в 90-ті роки, тоді було дуже важко: ні зарплат, ні продуктів. Чоловік тоді ходив на роботу, а замість зарплати приносив макарони. В той час я за пристойну суму продала свою картину, і нарешті могла купити трохи їжі додому та бляшанку кави.

Через безгрошів’я ми з чоловіком часто сварилися та конфліктували. Загалом стосунки були жахливі. Він кричав ще на мене, докоряв, що я теж маю знайти постійну роботу. Тоді я і подумала, він про мене не дбає, а потім ще мою каву пити буде? Такого я не хотіла, і спеціально вирішила заховати каву в кухонній шафі. Вона була достатньо високо, тому треба було ставати на табуретку. Я потягнулася і кава вискочила з моїх рук.

Я думала, що кавові зерна розсипаються на чисту підлогу і я їх зберу. Але не так було: вся кава впала в миску з-під собачої їжі.

І тут до мене раптово дійшло, що все це – покарання за мою жадібність, за злобу, за те, що я думаю лише про себе.

Мені було дуже соромно за свої вчинки і за те, що я так погано ставилася до чоловіка. Я сиділа і плакала, а мені було жаль не каву, а чоловіка. Ця кава мене ніби осяяла, адже чоловік тяжко працює щодня і він не винен, що йому не платять зарплату. Я себе почувала жахливо, як низько я опустилася у своїй жадібності: ховала каву від коханої людини.

Саме в цей момент зателефонував друг чоловіка і закликав мене з чоловіком в гості. Ніби він вже з ним домовився за вечір. Скоро витерла сльози, зібралася і побігла. В гостях вже був мій чоловік Коля. Він зустрів мене на порозі і тримав руку за спиною.

– А у мене для тебе подарунок! – сказав він. Раніше він ніколи не робив мені подарунків. Що раптом сталося?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩