Проміняв дружину після 35 років шлюбу на молоду красуню і тепер живу ніби в клітці…

 

У мене було прекрасне життя. Зі своєю дружиною я прожив 35 років і у нас народилися прекрасні діти: дочка і син. Зараз вони вже зовсім дорослі і дуже успішні бізнесмени. А все це завдяки правильному вихованню моєї дружини. Зараз я нею захоплююся …

Коли ми вийшли на пенсію, то вирішили вкласти всі наші гроші в один бізнес. Ми молилися і вірили в те, що колись він може стати успішним і це сталося. Через кілька років з пенсіонера я перетворився на справжнього мільйонера. Мене часто запрошували на різні вечірки і зустрічі, пропонували співпрацювати і це була справжня мрія!

Ми з дружиною вирішили переїхати в елітний будинок і придбали собі нові автомобілі. Я часто ходив на світські заходи і поруч зі мною крутилося багато молоденьких красунь. Та й у моїх нових друзів практично всі супутниці були не старші 25 років. Вони вважали мене справжнім королем, а я буквально купався в розкоші. А потім я зустрів її – Доллі. Вона була зовсім юною, але неймовірно привабливою. Я закохався як хлопчисько, але вона поставила мені умову: ми будемо разом, тільки якщо я на ній одружуся.

Я не знав що мені робити, адже моя перша дружина ніколи в житті мене не зраджувала. Вона завжди і в усьому мене підтримувала і дійсно стримала клятву, яку ми давали в день нашого весілля. Я не розумію, як взагалі так вийшло.

Доллі познайомила мене зі своєю мамою і запросила на вечерю. Її мати була ровесницею моєї дружини і готувала вона просто чудово. Під час вечері, вона сказала, що дуже турбується про свою дочку, тому просто не може дозволити, щоб вона будувала відносини з одруженим чоловіком. Вони дали мені 3 місяці на те, щоб я розірвав відносини з дружиною.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩