Чоловік хоче, щоб я кинула роботу і доглядала за його мамою. У мене в самої старенька мама, але ми з сестрою домовилися: вона доглядає за мамою, а я не претендую на спадщину. Я згодна сидіти зі свекрухою тільки в одному випадку, якщо вона перепише на мене квартиру. Не на чоловіка, не на онуків, а на мене

 

Поганими стосунками з свекрухою нікого не здивуєш. У мене теж відразу з мамою чоловіка не склалося. Всі 23 роки, поки я в шлюбі, свекруха мене діставала. Вона розпускала плітки про мене, говорила чоловікові що наші діти народжені не від нього.

Вона з’явилася на наше весілля з колишньою дівчиною мого чоловіка. Говорила моїм дітям, що тато їх кине. Ось зустріне нормальну жінку і відразу ж кине. Я стільки ночей через неї не спала, стільки сліз в подушку пролила, а тепер повинна за нею доглядати. Кинути роботу і присвятити себе догляду за жінкою, яку я не люблю.

Нещодавно свекруха злягла. Вона не може сама ходити в туалет і приймати їжу. Вона не потрібна своїй дочці, адже у тій будинку діти і вона не впорається ще й з доглядом за лежачою матір’ю. А у мене, хіба, немає дітей? Чому я повинна впоратися, якщо навіть її власна дочка сумнівається в своїх силах?

Можна продати квартиру свекрухи і на ці гроші забезпечити їй догляд в спеціалізованій установі. Ні, на це не згодні ні мій чоловік, ні його сестра. Зовиця особливо проти, адже спадок тоді не дістанеться. Тобто, виносити судна за хворою мамою, вона не хоче, а квартиру не чіпайте, вона її потім успадкує ?

Чому саме я повинна кидати роботу? Так, я зараз отримую небагато, але мій начальник зібрався на пенсію і збирається мене рекомендувати на своє місце. А це буде відчутна прибавка до зарплати.

Доглядальницю ми найняти не можемо, у нас кредит на квартиру. Жити в квартирі свекрухи теж не можемо, там живе її дочка з дітьми, хоча своє житло у них є, вони його здають. Вони всі на мене тиснуть, цілими днями я тільки і чую, що я повинна. Кому повинна? Жінці, яка стільки років тримала мене ні за що? Не хочу. Чоловік каже, що розлучиться зі мною, якщо відмовлюся.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩