Катерина дуже невдало вийшла заміж. Чоловік добре заробляв, але сказав, що хороша дружина має сидіти вдома, щоб було і прибрано, і зготовлено вчасно. Сам Олексій приходив додому пізно, а вона завжди мала чекати його. У Катерини не було друзів, до родини вони ніколи не ходили. Коли Олексія підвищили на роботі, він вже не приховував від дружини свої походеньки, а їй гроші взагалі перестав давати. Якось Катерина наважилася покинути чоловіка і поїхати до батьків, та мама сказала, що вона має повернутися додому, бо про них погано говоритимуть люди. Катя повернулася до чоловіка, і жила б вона ще так багато років, якби не один дзвінок пізньої пори

Катерина росла в сім’ї, де головним завжди був в домі лише її батько. Мати дівчинки в усьому підпорядковувалася своєму чоловікові і того ж хотіла від доньки. Дівчинка виросла тихою, вона легко звикла у всьому слухатися своїх батьків. Після закінчення школи Катерина вступила до університету в обласному центрі. Жила студентка в гуртожитку в одній кімнаті ще з двома дівчатами. Вони встигали і вчитися, і влаштовувати своє особисте життя.

Недалеко від гуртожитку був клуб. Ось в нього по суботах дівчата бігали на танці. Додому вони їздили досить рідко, тому могли у вихідні розвіятися і сходити потанцювати. Одного разу на танцях Катерина познайомилася з хлопцем. Між молодими людьми зав’язалася дружба, яка потім переросла в серйозні стосунки. Чотири роки вони зустрічалися.

Перед самим закінченням університету випускниця отримала пропозицію вийти заміж. Вона погодилася і пішла слідом за своїм чоловіком. Сімейне життя з самого початку у них зовсім не склалося. Справа в тому, що Олексій, так звали її чоловіка, відразу ж заборонив дружині працювати, хоча в їх невеликому містечку була хороша робота для неї, не за великі гроші, але ж для старту дуже добре. Так жінка перетворилася на домогосподарку. Чоловік цілими днями, а іноді і ночами був на роботі, а вона чекала його сама вдома. Однак не тільки це бентежило Катерину. Чоловік давав їй гроші на витрати, а потім просив звіту за кожну витрачену копійку.

Так минуло три роки. Крім того, що Олег виявився дуже жадібним, він ще був і дуже не хорошим чоловіком. Катерина повинна була звітувати йому, як ніби начальнику, про кожну хвилину, проведену без нього. Їй не можна було заводити подруг, спілкуватися з сусідами. Чоловікові не подобалося все, що робила дружина. Готувати вона, за його словами не вміла, стежити за порядком так як треба вона теж, не могла. Загалом, молода дружина виявилася нікудишньою господинею.

З плином часу Катерина набралася сміливості і вирішила піти від свого чоловіка. Приїхавши на тиждень в гості до батьків, вона про все розповіла матері. Та уважно вислухала доньку, але порадила повернутися до свого чоловіка в дім. Якщо трапиться розлучення, то це заплямує хорошу репутацію їх сім’ї. Так жінка поїхала назад і продовжувала так жити.

Гірше стало після того, як Катерина дізналася, що вже чекає дитину. Сергій почав показувати себе у всій своїй красі. До цього часу він отримав підвищення на роботі і поводився з дружиною так, як ніби перед ним був підлеглий. А найприкріше було те, що він почав заводити романи, при цьому, особливо не ховаючись від дружини.

У подружжя з’явилися дівчатка-близнюки. Після їх появи, Катерина набрала трохи зайвих кілограмів. Після цього чоловік перестав на неї взагалі звертати увагу. Він як і раніше заводив романи на стороні, а вона виховувала дітей вдома сама, змирившись зі своєю долею.

Роки йшли, діти росли, жінка старіла. Коли дівчатка вступили до інституту, вона зважилася подати заяву і розлучитися. Однак чоловік не хотів давати розлучення. Адже йому було так зручно приходити до тихої і слухняної дружини додому, яка прибирала, готувала, а також тихо терпіла всі зради і недобрі слова на свою адресу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩