АНТОНІНА ІВАНІВНА НЕ РАЗ БАЧИЛА, ЯК ДОЧКА З ЗЯТЕМ СВАРИЛИСЯ, КОЛИ ЗАЇЖДЖАЛИ ДО НЕЇ В СЕЛО, ЩОБ ДОПОМОГТИ. ОДНОГО РАЗУ, КОЛИ ВОНИ КОПАЛИ ГОРОД, ВОНА ПЕРШОЮ ПОЧАЛА РОЗМОВУ З ДОНЬКОЮ І БУЛА ОШЕЛЕШЕНА ТИМ, ЩО ПОЧУЛА ВІД НЕЇ

 

Валя нещодавно розлучилася зі своїм чоловіком, і тому зі своєю майже дворічною донечкою поспішала до батьків у село. Погода псувалася на очах, донечка почала плакати.

Оскільки до села йти було ще кілометрів п’ять, то Валя радісно погодилася на пропозицію водія вантажівки, що проїжджала повз, її підвезти.

Вже вмостившись в салоні жінка у кремезному дядькові за кермом впізнала сусіда та гарного приятеля Володю.

В той вечір мати її не чекала, оскільки нічого не знала про розлучення.

Коли ввечері Валентина з дитиною зайшла в будинок, Антоніна Іванівна все зрозуміла без слів. Вона лише запитала:

– А що ж тепер буде?

Валя не знала, що відповісти, лише просила маму забрати доньку на деякий час до себе. Адже після розлучення з чоловіком в неї не залишилося нічого, крім ліжка в кімнаті гуртожитку в чужому місті.

Валентина  розридалася і кинулася до матері:

– Матусенько, прошу тебе, допоможи! Не дозволь занапастити мені моє життя! Ой, мамочко, ти була права, коли казала, що Олег мені не пара, прости, що я не почула тебе…

Хоч у матері на руках ще був хворий батько, вона, все ж, погодилася забрати маленьку Іринку до себе, відпустивши доньку назад до міста.

Через кілька років особисте життя Валентини налагодилося, вона зустріла Бориса. Хороший чоловік, вони часто приїжджали разом в село. Вирішили, що будуть одружуватися, жінці здавалося, що Борис полюбив не лише її, але і її донечку.

Все змінилося, коли у подружжя народився власний син. Тоді вітчим почав робити помітну різницю між дітьми.

Антоніна Іванівна не раз бачила, як вони сварилися, коли заїжджали до неї, щоб їй допомогти. Одного разу вона першою почала розмову з зятем про Іринку, мовляв чи не пора її вже забрати в сім’ю.

Та розлючений зять зі злості лише випалив: – Цього не буде ніколи!

Теща вирішили звернутися до сумління Бориса:

– Як же це так виходить? Іринка ж така самісінька дитина, як і Антон. Хіба вона заважатиме тобі?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩