МИ ПОЧАЛИ ЖИТИ РАЗОМ, І ЗАПРОСИЛИ В ГОСТІ НАШИХ БАТЬКІВ. ЗІ СТОРОНИ ЧОЛОВІКА ПРИЙШЛИ МАМА, БАБУСЯ І БАТЬКО. СВЕКРУХА ВЕЛА СЕБЕ НАДМІРНО, СПОГЛЯДАЮЧИ ПРЕЗИРЛИВИМ ПОГЛЯДОМ НА МОЮ МАМУ. ТАК, ЇЇ СУКНІ ВЖЕ БУЛО КІЛЬКА РОКІВ, НА ВІДМІНУ ВІД СУКНІ СВЕКРУХИ, КУПЛЕНОЇ В НАЙДОРОЖЧОМУ МАГАЗИНІ. А ПОТІМ СВЕКРУХА ПОКЛИКАЛА СИНА І Я ВИПАДКОВО ПОЧУЛА ЇХНЮ РОЗМОВУ

 

Знайти свою долю в наш час дуже складно. Та приблизно рік назад у наших спільних друзів я познайомилася з чудовим хлопцем Дмитром. Мені 26, йому 30. Ми відразу дуже сподобалися один одному, виявилося, що у нас багато спільних інтересів і тому ми швидко зблизилися.

І я, і Дмитро закохалися, і відтоді ми вже не розлучалися.

Все було б добре, якби не різниця у матеріальному достатку. Дмитро – з дуже забезпеченої сім’ї, і з самого спочатку нашого знайомства я комплексувала через те, що ніколи не зможу стати для нього рівнею. Я відчувала дискомфорт, бо мій одяг бідніший, ніж у Дмитра. У мене немає ні квартири, ні машини, ні навіть хорошої освіти. Я розуміла, що я йому не пара, тому я висловила коханому свої побоювання.

Та Дмитро сказав, що для нього це не важливо, що зараз не ті часи, і щоб я не переймалася дурницями – він кохає мене такою, як я є, і це головне.

Проте, після цієї розмови, Дмитро почав мені давати гроші на гарний одяг і відвідування салонів краси. Такого для мене ще не робив ніхто. Я була йому за це безмежно вдячна.

Мені заздрили подруги, бо всім хотілося мати такого нареченого. Однак, пропонувати мені заміж Дмитро не поспішав. Він хотів, щоб ми пожили разом в цивільному шлюбі.

Та я не з тих дівчат, що сьогодні поживуть з одним, а завтра – з іншим, про що відкрито сказала Дмитру. Спершу він намагався мене якось переконати, але врешті-решт ми домовилися, що поживемо разом пів року, і якщо все буде добре – одружимося.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩