Мій маленький онук живе зараз зі мною. Якось зателефонувала своїм сватам, попросила, щоб допомогли мені хоч трішки доглядати за хлопчиком. Але вони відразу відмовилися, не люблять його зовсім. А найгірше, що мій власний син тепер зі мною не розмовляє, розпочинає своє нове життя, але без нас

 

Я ніколи не думала, що мені доведеться забирати свого онука від власного сина. Він не любить його зовсім. Звичайно, для цього є свої причини, адже в той день коли народився хлопчик, моєї невістки не стало. Батьки його дружини бачити його не хочуть, а мій син сприймає його як вічне нагадування про своє кохання.

Найприкріше в цьому те, що після цього мій син став менше розмовляти зі мною. За його словами я зрадила його. І я можу зрозуміти його почуття, але я також не можу просто віддати це дитятко, я люблю його.

Не буду заперечувати, що в моєму віці брати на себе догляд за дитиною завдання вкрай непросте. Я намагалася домовитися з батьками його дружини, моїми свекрами, про те, щоб ділити догляд за ним, але це було абсолютно безрезультатно. Вони кажуть, що їм він не потрібен. Цілком очевидно, він ніколи не стане для них рідним онуком.

Однак найважче мене чекає попереду. Адже його потрібно водити в школу, як мого сина, а також виховувати. Мені потрібно буде розповісти йому про ставлення до нього в родині, щоб він все зрозумів. Пояснити той факт, що він не потрібен власному татові і те, чому у нього немає матері. Все це дуже важко і як тільки я починаю про все це думати, то мені починає здаватися, ніби я просто не готова до всього цього. Інколи починаю сумніватися, чи я впораюся, чи не даремно взяла на себе цей тягар. Частково це дійсно так.

Мої подруги розуміють мою ситуацію і кажуть, що можуть допомогти в деяких аспектах. Проте, сподіватися тільки на них я не можу. Адже їхня допомога це щось на зразок жест доброї волі, яким можна скористатися раз або два. Зловживати тим, що вони хочуть допомагати мені, просто неправильно. Та й все виховання хлопчика ляже на мої плечі, а в цьому чужі люди точно допомогти мені нічим не зможуть.

Якщо говорити про те, як ми зараз живемо, то все відносно непогано. Миколці зараз тільки 3 роки, і він мало що розуміє. Не буду приховувати, що його спокійний характер дуже сильно допомагає мені в моєму віці. Адже я вже не та молода жінка, яка може терпіти вічні істерики дітей і бігати за ними.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩