Фото цієї 37-річної повної жінки, матері 4-х дітей – сkолuхнуло інтернет! І ось чому … тільки поглянь!

 

Почати займатися спортом, влаштовувати собі регулярні фізичні навантаження і стежити за своїм здоров’ям може не кожен, особливо якщо ви ніколи раніше цим серйозно не займалися.

Тому що для цього вам потрібно буде відмовитися від звичного способу життя і почати обтяжливу, але корисну для здоров’я програму перетворення власного тіла.

Тому дуже багато людей так назавжди і залишаються із зайвою вагою, не бажаючи нічого міняти. Але є і такі, які все ж знаходять в собі сили щось змінити.

Прикладом може служити історія Карен Шарп, 37-річної жінки, яка вирішила поліпшити своє життя, відрегулювала власну дієту і пішла в спортзал. Результат цього був просто вражаючим.

У такому вигляді Карен прожила більшу частину життя … Карен повніла з самої ранньої молодості, скільки себе пам’ятає. Вона не займалася спортом, їжа була її компанією по життю, а її споживання – щоденними вправами.

Таким чином, вона швидко стала предметом насмішок. Вага почав збільшуватися по наростаючій. Від розуміння того, в якому вона стані, Карен все більше впадала в депресію, а від цього їла ще більше, щоб якось заглушити свою печаль.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩