Мама несподівано підтримала сестру. Вони вдвох почали доводити, що діти не такі вже й маленькі і від мене потрібно лиш погодувати і вкласти в ліжко. Я категорично відмовилась і думала, що питання закрите. Та ні… У призначений день мама пішла на роботу, а як виявилось, залишилась таки одна з дітьми. Сестра пішла на свято нишком, а діти залишились самі

 
 

Ми з чоловіком і маленькою донькою живемо тимчасово у моєї мами, накопичуємо на перший внесок за квартиру. Моя старша сестра вийшла заміж і переїхала жити до чоловіка в інше місто.

Через місяць після того, як з’явилась наша дочка, в гості до мами приїхала моя сестра з двома дітьми-погодками – малим три і чотири роки. Вона збиралася йти на весілля до подруги, а моя мама того дня якраз працювала, сидіти з племінниками було нікому. І сестра почала вмовляти мене.

Я їй відразу сказала: «Як ти собі це уявляєш? У мене доньці лише місяць, а ти майже на добу хочеш залишити мене з трьома дітьми? ». Мій чоловік був у рейсі, я розуміла, що одна просто не впораюся з трьома дітьми, один з яких щойно на світ з’явився.

Тоді сестра повела себе негарно, почала при мамі говорити, що ми з чоловіком «живемо на всьому готовому, а коли потрібна допомога, то не можу виручити рідну людину! »

Мама несподівано підтримала сестру. Вони вдвох почали доводити, що діти не такі вже й маленькі і від мене потрібно лиш погодувати і вкласти в ліжко. Мама щиро не розуміла чому я не хочу допомогти сестрі, адже та вже три роки ніде не відпочивала, а тут така нагода. Я категорично відмовилась і думала, що питання закрите. Та ні…

У призначений день мама пішла на роботу, а як виявилось, залишилась таки одна з дітьми. Племінники носилися, як очманілі, намагаючись перекинути ліжечко дочки. Дівчинка моя вередувала. Всі троє відмовлялися від їжі.

Малі лізли в усі шафи і відчиняли все, до чого могли дотягнутись. Доки я відтягувала від шкоди одного і прибирала те, що він наробив, інший уже влазив кудись. Моя донечка від всього того шуму ні заснути ні поїсти нормально не могла.

Мені навіть важко описати все, що відбувалось. Урешті мій терпець скінчився десь о третій годині дня. Донька з самого ранку і до тієї хвилини не спала, квартира перетворилась на руїни, а я вже тихцем плакала. І тут діти попросили подивитись мультики. Я від радощів аж підскочила і без роздумів включила їх на своєму телефоні. Звісно, через кілька хвилин телефон був на асфальті. Племінниця просто викинула його крізь вікно. По всьому екрану пішли тріщини. Правда, він ще працює, але вигляд викликає сльози. Найприкріше, що я взяла цей телефон 4 місяці тому в розстрочку на півроку, ще продовжую платити за нього.

Увечері подзвонила вже веселенька ​​сестра:

— Ми тут гуляємо і повертатись поки не думаємо. Можливо навіть заночуємо. Так, що ти сьогодні за старшу. – і вимкнулась

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩