ПРАБАБУСЯ ЗАЛИШИЛАСЬ ВДОВОЮ У 27 РОКІВ, З 2 ДІТЬМИ НА РУКАХ. ЛЕДВЕ ЗВОДЯЧИ КІНЦІ З КІНЦЯМИ ВОНА ПОБАЧИЛА В МАГАЗИНІ ЦІ ТУФЛІ – РОЗКІШНІ, МОДНІ – І КУПИЛА ЇХ. СПОЧАТКУ БУЛО ДУЖЕ СТРАШНО, БО ВИТРАТИЛА УСІ ГРОШІ. АЛЕ ПОТІМ СТАЛОСЬ ТЕ, ЩО ВОНА РОЗПОВІДАЄ І ДОСІ

 

Прабабуся залишилася вдoвою у 27 років. І дві дівчинки на руках. А крихітний хлопчик помeр. Грошей дуже мало, жити важко…

За матеріалами – Пошепки.

Зарплата маленька, треба бути дуже, дуже економною. Економити і розумно витрачати гроші на ведення господарства. Вона так і робила. Так і жила.

А потім побачила в магазині ці туфлі. Розкішні, модні, лаковані, на каблуці — «чарочці». І купила. Вони як раз по нозі припали, як влиті. І вдома включила патефон і станцювала трошки: адже два роки вона не танцювала. І два роки вела ощадливе життя, розраховуючи кожну копійку, хоча жити не дуже-то й хотілося. Вона сумувала за чоловіком і за хлопчиком. Туфлі були дуже дорогими, їй довелося витратити всі гроші. І вона з жахом думала, як буде жити з дітьми і що буде завтра.

А нічого поганого не сталося. Позичила грошей, потихеньку віддала, наливала собі менше супу і м’ясо віддавала дочкам. А сама хліб їла і окріп пила — це дрібниці, тому що були туфлі. З бантами!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩