Я вже п’ять років на пенсії, три роки тому я залишилася вдовою. А нещодавно у мене з’явилася можливість переїхати до одного чоловіка, теж вдівця. Та мої діти не дозволяють мені це зробити. Не думала, що зіткнуся з такою проблемою, коли доведеться власним дітям доводити, що я теж хочу бути щасливою, а не доживати свої роки в самоті

 

Я вже п’ять років на пенсії. Все своє життя я пропрацювала організатором заходів в нашому міському палаці культури. Посада, як ви розумієте, активна, що припускає постійне спілкування з людьми. Але ось настав і мій час дати дорогу молодим. Спочатку мені не було нудно, ми з чоловіком завжди знаходили, чим зайнятися. Три роки тому я залишилася вдовою.

Я довго оговтувалася від втрати і нещодавно почала приходити до себе. Я нарешті впоралася зі своєю гіркотою від втрати чоловіка, з яким ми прожили все життя разом, і почала відчувати, як мені самотньо. Діти наші вже дорослі, у них свої сім’ї і турботи. А я одна сиджу в порожній квартирі.

І ось якось я читала газету і натрапила на оголошення про знайомство від чоловіка на кілька років старшого за мене. Я думала, що в наш час вже ніхто не пише листів. Мене дуже зацікавила можливість, так би мовити, згадати молодість і я вирішила написати йому.

З дуже великим нетерпінням я чекала відповіді, і дочекалася. Тепер молодь вже і не знає, яке це хвилююче відчуття: спочатку ти день у день перевіряєш поштову скриньку, потім відкриваєш довгоочікуваний конвертик і, розгорнувши аркуш паперу, складений в кілька разів, починаєш читати рядки, старанно виведені рукою людини, якої ти ніколи не бачив.

У першому ж листі мій друг по переписці надіслав свою фотокартку. Це був невисокий чоловік з дуже світлим обличчям і добрими очима. Мій новий знайомий писав про те, що в минулому він був інженером на авіаційному заводі; що він теж вдівець, але дітей у нього немає, хоча він дуже їх любить; живе в селі на березі річки і часто рибалить. Писав чоловік дуже красиво і грамотно. У нас зав’язалося захоплююче листування.

І ось, мій друг покликав мене до себе в гості, подивитися на дивовижну природу їх села і на спільну рибалку. О, якби я знала, якою буде реакція моїх дітей, то краще б їм нічого не говорила. Дізнавшись, що я зібралася їхати в гості до знайомого по переписці, і син і дочка влаштували справжній протест. Як малій дитині вони почали мені говорити сумні і неприємні історії і сказали, що якщо я не відмовлюся від своєї затії, то вони просто відмовляться від мене.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩