ГАЛИНА НЕ ВІРИЛА СВОЇМ ВУХАМ. ДЛЯ НЕЇ ЦЕ БУВ НАЧЕ ЯКИЙСЬ СТРАШНИЙ СОН — РІДНІ ДІТИ ВИГАНЯЮТЬ ЇЇ З ВЛАСНОГО ДОМУ

 

У одному провінційному містечку жила працьовита і дружна сім’я. Галина та Андрій жили в любові та злагоді, і вже виховувало двох доньок. Джерело

Проте, йшли роки, а батьки змушені були працювати зранку до ночі, щоб у хаті був достаток, і діти ні в чому собі не відмовляли. Старша донька навчалась в університеті, молодша — закінчувала школу. І вона теж хотіла здобути вищу освіту.

Для того, щоб допомогти дітям, Галина подалася на заробітки до Італії. Чоловік постійно хвoрiв, тому залишився вдома. Зі сльозами на очах жінка покидала рідну домівку.

Проводжати зійшлися всі родичі, а вона бігала по подвір’ю й обводила очима все, що було їй таке рідне й дороге, ніби прощалась назавжди.

Коли приїхала до Італії, Галина влаштувалася доглядати стареньку бабусю. Допомогли знайомі, які вже кілька років тут працювали. Господиня виявилась приємною жінкою, полюбила Галину, як рідну доньку. З часом заробітчанка звикла і до чужого міста, і до чужих людей. Усі зароблені гроші надсилала додому, аби дітям добре жилось.

Галина пропрацювала в Італії кілька років. А потім вирішила повернутися на батьківщину, бо дуже сумувала за рідними. Ще й старша дочка збиралася заміж.

Вона їхала додому, мов летіла на крилах. Ось уже Україна, а незабаром — рідна домівка. А їй вже так хочеться усіх побачити, обійняти. Лише від думки, що вже скоро буде на рідному порозі, на обличчі Галини з’являлась посмішка.

А на автостанції у рідному місті на жінку чекала вся сім’я. Навіть старенькі батьки зустрічали доньку. І в той момент вона відчула себе найщасливішою в світі.

І вже через кілька днів жінка повідомила, що купить старшій доньці квартиру, адже молодій сім’ї треба жити окремо. Так і зробили. А згодом і весілля відгуляли.

А молодша донька залишилась з батьками. Тому Галина вирішила більше не їхати на заробітки, і її, і чоловіка підводило здoрoв’я.

Та донька, почувши таке рішення, обyрилaсь:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩