ЩО МІЙ ЧОЛОВІК РЕГУЛЯРНО РОБИТЬ В ЛІСІ? ОТРИМАВШИ ВІД НЬОГО ВІДПОВІДЬ, МЕНІ СТАЛО СОРОМНО!

 

Зрозуміло, що у кожної людини може бути така таємниця, з якою не захочеться поділитися навіть з найближчою людиною, зі своєю дружиною. Всі психологи твердять про це, рекомендують давати чоловікові більше свободи, особистого простору. Чого вже там. Далеко не кожен чоловік має в будинку хоча б особисту поличку, куди не загляне пильне жіноче око з рішучим настроєм навести порядок і розставити все по місцях.

Загалом, психологи радять, а ми, жінки, це розуміємо, але все одно наступаємо на одні й ті ж граблі. Але як не проконтролювати? А раптом він іншу знайшов? А раптом у них це серйозно, і він піде до неї, залишивши мене з дітьми і з маленькою зарплатою. Приблизно ці думки були у мене в голові, коли я вирішила простежити за чоловіком.

До слова сказати, із своїм чоловіком, Миколою, ми жили досить спокійним життям. Одружилися не по зальоту, не з розрахунку, а по дійсній взаємній любові. Мій Микола взагалі скарб: не має жодної шкідливої ​​звички (ні п’є, ні курить, в азартні ігри не грає, заборонених речовин не вживає), навіть на рибалку не ходить і перегляду футболу воліє посиденьки з коханою дружиною.

Що найголовніше, взагалі на мене не кричить. Здавалося б, що мені, дурній, не вистачає? Але останнім часом на вихідних від став занадто часто кудись їхати. Його не було впродовж кількох годин, він не відповідав на дзвінки. Я вирішила все дізнатися, якою б гіркою була правда.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩