У МОГО ЧОЛОВІКА ДУЖЕ ГАРНА РОБОТА, ЙОГО БАТЬКИ НА ЗАРОБІТКАХ ЗАКОРДОНОМ, І ДУЖЕ НАМ ДОПОМАГАЮТЬ. НЕЩОДАВНО Я ДІЗНАЛАСЯ, ЩО ЧОЛОВІК ЗРАДЖУЄ МЕНІ, І ВИРІШИЛА З НИМ ПОГОВОРИТИ. ВІН СКАЗАВ, ЩО НІЧОГО НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ МЕНІ ПОЯСНЮВАТИ. Я ПІВ НОЧІ ПРОПЛАКАЛА, А ВРАНЦІ СКАЗАЛА, ЩО ПОЇДУ ДО МАМИ. ТА ЧОЛОВІК ЛИШЕ ГОЛОСНО ЗАСМІЯВСЯ

 

У мого чоловіка дуже гарна робота, його батьки на заробітках закордоном, і дуже нам допомагають. Нещодавно я дізналася, що чоловік зраджує мені, і вирішила з ним поговорити. Він сказав, що нічого не збирається мені пояснювати. Я пів ночі проплакала, а вранці сказала, що поїду до мами. Та чоловік лише голосно засміявся

Я довго була самотня, якось моя подруга запросила мене на вечірку, мені тоді було 23 роки, там були її однокурсники і серед них був мій майбутній чоловік – Євген. З ним мене і познайомила моя подруга, і через пів року ми одружились. Тоді Євген був вкрай активним. Він багато займався спортом, любив мотоцикли, захоплювався волейболом. Кожні вихідні він знаходив як і де нам розважитись. Загалом, мені з ним було не нудно. Саме його активність привертала увагу, особливо жіночу.

З тих пір минуло 15 років. На даний момент він займає гарну посаду. Але він досі грає у волейбол, любить відвідувати клуби з друзями, а ще захопився полюванням. Звичайно, мене він туди не бере. Після чергового такого полювання, коли він ліг спати, я зібралась випрати його речі і помітила на комірі губну помаду. Я проплакала пів ночі. Вранці показала йому ці сліди. Чоловік сказав, що не зобов’язаний мені  звітувати і нічого не став пояснювати.

Ми посварилися, але це ні до чого не привело. Звичайно, він став приходити без слідів помади, але від нього також продовжувало пахнути жіночими парфумами. На розмову він не йде, коли говорю, що піду до мами – не вірить. Та й сама собі не вірю, тому що розумію – йти мені нема куди.

Повертатися в квартиру до батьків, де в одній кімнаті батько з мамою, а в іншій брат з дружиною і трирічним сином? Навіть зовсім не варіант, та й  у нас сину дев’ять років. Я не зможу дати йому того, що дасть чоловік. У нього висока зарплата, якої нам вистачає трьом з головою. Та й його батьки часто їздять на заробітки за кордон, також нам дуже допомагають.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩