СВЯТОСЛАВА СИЛЬНО ХВИЛЮВАЛАСЯ, РОЗУМІЮЧИ, ЩО СИН ВВІЙДЕ В БАГАТУ РОДИНУ, ЯКІЙ ВОНИ НЕ РІВНЯ. НЕ ЗНАЛА ВОНА І ЯК СПРИЙМЕ БАГАТИЙ ТЕСТЬ БІДНОГО ЗЯТЯ. ЧИМ БЛИЖЧЕ ДО СУБОТИ, ТИМ БІЛЬШЕ НАРОСТАЛО ХВИЛЮВАННЯ У ЖІНКИ. СВЯТОСЛАВА БУЛА ОШЕЛЕШЕНА, КОЛИ ВОНИ ПІД’ЇХАЛИ ДО БУДИНКУ МАЙБУТНЬОГО СВАТА. ТАКОГО ВОНА НЕ ОЧІКУВАЛА – БУДИНОК ШВИДШЕ НАГАДУВАВ ПАЛАЦ. А ЩЕ БІЛЬШИМ ПОТРЯСІННЯМ ДЛЯ НЕЇ БУЛО, КОЛИ ДВЕРІ ВІДКРИВ БАТЬКО ГАЛИНИ

 

Святослава вже кілька днів не спала і дуже хвилювалася з нагоди зустрічі, що мала відбутися в суботу. Місяць тому її єдиний син, Дмитро, повідомив, що буде одружуватися.

Про те, що у сина є кохана дівчина, вона знала вже давно. Молоді люди зустрічалися вже більше року. Галинка відразу полюбилася жінці – мила і привітна дівчина, яка, правда, мала один недолік: кульгала на ліву ногу.

Дмитро познайомився з Галиною в університеті, де вони разом вчилися. Дівчина відразу сподобалася йому, її щирий погляд затьмарював усі її недоліки, Дмитро не помічав її кульгавості. Це вже пізніше він дізнався, що дівчина – єдина донька у дуже заможного батька. Живуть вони у шикарному будинку за містом вдвох. Матері Галинка не пам’ятає, її не стало в той день, коли дівчинка з’явилася на світ.

Через свою вроджену ваду, Галина росла дещо замкненою в собі. Але, коли зустріла рідну душу, яку побачила в Дмитрові, ніби ожила, розцвіла. Світ заграв для неї новими барвами.

Незважаючи на те, що дівчина зростала в повному достатку, вона покохала Дмитра, який жив з мамою в маленькій однокімнатній квартирі, що дісталася їм від материних батьків. Мати сама виховувала Дмитра. Коли хлопцю виповнилося три роки, батько поїхав на заробітки, і там і залишився. Невдовзі після цього у нього з’явилася інша сім’я.

Мати ж з усіх сил намагалася дати сину все найкраще, але що вона могла дати, працюючи вчителькою в школі.

І якщо Галину зовсім не бентежила різниця у матеріальному становищі їхній сімей, то Святославу цей факт дуже непокоїв. Адже з саме цієї причини, у неї не склалося життя. Колись, навчаючись в інституті, Святослава закохалася в однокурсника Мирослава. Щось неземне і притягуюче було в цьому хлопцеві. Він також відповідав дівчині взаємністю. Вони разом мріяли, як після закінчення інституту, одружаться і будуть щасливими.

Вони роз’їхалися на літні канікули, після яких Мирослав приїхав з обручкою на пальці, коханий одружився з іншою. Він хотів їй щось пояснити, але Святослава не хотіла слухати ніяких пояснень. Пізніше одногрупники звідкись дізналися, що Мирослав в дружини взяв собі дуже вигідну партію – дівчина була з надзвичайно багатої сім’ї. У Мирослава відразу з’явився автомобіль.

Святослава перевелася на заочну форму навчання і пішла працювати, щоб уникнути непотрібних болючих зустрічей з коханим.

Через два роки вона вийшла заміж за Володимира, народила сина. Чоловік ніби то поїхав на заробітки і зник. Виховувала сина сама. Розуміючи, що гроші вирішують все. Тому і сильно хвилювалася, бачачи, що син ввійде в багату родину, якій вони не рівня. Не знала Святослава і як сприйме багатий тесть бідного зятя.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩