ВСЕ ПОЧАЛОСЯ ЩЕ 6 РОКІВ ТОМУ, КОЛИ СЕСТРА МОГО ЧОЛОВІКА ЗАЛИШИЛАСЯ ОДНА З ДІТЬМИ. ВОНА ТАК ДОПЕКЛА СВОГО ЧОЛОВІКА, ЩО ВІН ВТІК ВІД НЕЇ НА ІНШИЙ КІНЕЦЬ КРАЇНИ, БЛАГОРОДНО ЗАЛИШИВШИ КВАРТИРУ ДІТЯМ. А ТАК ЯК РУКИ СЕСТРІ ЧОЛОВІКА ДАНІ ДЛЯ МАНІКЮРУ І КІЛЕЦЬ, А НЕ ДЛЯ РОБОТИ, ТО ЗАПОВЗЯТЛИВА ЖІНКА СТАЛА ШУКАТИ ДЖЕРЕЛО ДОХОДУ. І ЗНАЙШЛА. ТЕПЕР МОЇ ДІТИ ЗІ МНОЮ НАВІТЬ РОЗМОВЛЯТИ НЕ ХОЧУТЬ, А ЧОЛОВІК ХОЧЕ РОЗЛУЧИТИСЯ

 

В моєму життя війшло так, що найдорожчі мені люди стали мені чужими.Через них все моє життя зіпсоване: чоловік зі мною розлучається, а діти не хочуть зі мною розмовляти.

Все почалося ще 6 років тому, коли сестра чоловіка Аліна залишилася одна з дітьми. Вона так допекла свого чоловіка, що він втік від неї на інший кінець країни, благородно залишивши квартиру дітям. А так як ручки сестрі чоловіка дані для манікюру і кілець, а не для роботи, то заповзятлива жінка стала шукати джерело доходу. І знайшла.

Аліна постійно скаржилася своїй матері, моїй свекрусі, на своє важке матеріальне становище та нелегке життя, заздрісно нарікаючи на фінансове благополуччя свого рідного брата, тобро мого чоловіка Богдана.

Свекруха, через те, що її постійно просила про це рідна дочка, подала в суд, щоб мій чоловік та його сестра платили їй аліменти, таким чином утримуючи маму, у якої єпроблеми зі здоров’ям. Ось тільки, доччині гроші свекруха повертала їй назад, додавши туди суму, яку мій чоловік справно сплачував матері.

Справа в тому, що я шию пальто на замовлення, у мене зараз є чимало жінок, які хочуть, щоб я їм шила одяг. Ціни у мене не маленькі, але речі у мене дійсно хороші і якісня. Крім того я ще працюю на роботі. Тому моя швейна справа офіційно оформлена на мого чоловіка Богдана. Три чверті нашого сімейного доходу – це особисто мною чесно та важко зароблені кошти. У підсумку, чоловікові присудили тверду суму в 2 рази більшу, ніж доньці моєї свекрухи. Взявши до уваги, по суті, мій дохід.

Сестра чоловіка, на мої гроші, одягається, ходе по салонах краси і змінює гаджети, працювати вона так і не збирається. Навіщо? Коли її утримуємо ми з чоловіком. Кожного разу, коли у неї закінчуюються гроші, у неї щей вистачає совісті телефонувати нам, і просити, щоб ми позичили їй гроші. А потім віддає нам борг, з наших же грошей. Совісті зовсім немає.

Я довго не знала про те, що свекруха віддає гроші дочці, а коли дізналася припинила надавати їй будь-яку допомогу. Я перестала допомагати їй прибирати, купувати продукти, ми лише рідко приїжджали на свята. Нехай донька їй тепер допомагає, раз лише вона про неї турбується.

Останнім часом свекруха має проблеми зі здоров’ям, їй важко ходити. Тепер постало питання, хто буде доглядати за мамою.

Сестра чоловіка ніби зраділа, аж розквітла. Сказала, що за свекрухою буде доглядати сама. Забрала матір до себе і зажила шикарно. Здала її квартиру в оренду. Гроші від оренди, свекрухина пенсія, аліменти, які платив мій чоловік матері та аліменти, які вона отримувала від свого чоловіка на свою дитину. Сестра чоловіка ні в чому собі не відмовляла.

Але ж за свекрухою потрібно дійсно доглядати, а вона ходе і витрачає в гроші. Тому матері чоловіка залишали з ранку тарілку каші та чашку води на столику біля ліжка, і йшли кому куди потрібно. Сестра навіть не хотіла мити свою матір, лише зрідка протираючи її вологими серветками.

Пів року тому сестра чоловіка просто привезла свою матір до нас додому зі словами:

– Тепер ваша черга за матір’. доглядати. Заберу через пару тижнів.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩