ЯКОСЬ СОФІЯ, НАГОТУВАВШИ БАГАТО СМАЧНОЇ ЇЖІ ДЛЯ ЧОЛОВІКА, СКАЗАЛА ЙОМУ, ЩО ЇДЕ З ДІТЬМИ В СЕЛО ДО МАМИ. ДІТЕЙ ВОНА ВІДВЕЗЛА, А САМА ДО ВЕЧОРА ПОВЕРНУЛАСЯ І СТАЛА ЧЕКАТИ. БЛИЗЬКО ДЕСЯТОЇ ГОДИНИ ВЕЧОРА ПІД’ЇХАЛА МАШИНА – ВОНА ПОБАЧИЛА, ЯК ЧОЛОВІК ПОВІВ МОЛОДУ БРЮНЕТКУ ДО НИХ В КВАРТИРУ. СОФІЯ ПІДНЯЛАСЯ ДО ДВЕРЕЙ КВАРТИРИ І ВІДКРИЛА ЇХ ВЛАСНИМ КЛЮЧЕМ. В ТОЙ ВЕЧІР СОФІЯ ЗІБРАЛА РЕЧІ ЧОЛОВІКА І ВИСТАВИЛА ЇХ ОБОХ ЗА ДВЕРІ

Анатолій навіть не намагався приховувати від від дружини, що захопився іншою. Так, для годиться, він придумував постійні відмовки, чому постійно приходить з роботи пізно, але Софія відчувала, у чоловіка хтось є. Їй не раз про це натякали її подруги, які нібито бажали їй щастя.

Причину такої поведінки чоловіка, Софія шукала в собі: вона не завжди слідкувала за собою, бо замість того, щоб зробити собі макіяж, жінка воліла приготувати смачний сніданок чи обід. Господиня вона була чудова.

Якось Софія наготувавши багато смачної їжі для чоловіка, сказала йому, що їде з дітьми в село до мами. Дітей вона відвезла, а сама до вечора повернулася і стала чекати. Близько десятої години вечора під’їхала машина – чоловік повів молоду брюнетку до них в квартиру. Софія сиділа на лавочці біля сусіднього під’їзду і згадувала їх першу зустріч.

Згадала, як біля вівтаря чоловік клявся їй у вірності, а зараз, без зайвих докорів сумління, повів в їхній дім чужу жінку.

Софія піднялася до дверей квартири і відкрила їх власним ключем. Чоловік, який не чекав її появи, кинувся бува говорити, що це зовсім не те, що вона подумала. Та дружина випередила його, звернувшись до його молодої пасії:

– Забирайте його собі. Ви не подумайте, він хороший, просто мені набрид.

Сказати, що Анатолій був ошелешений, це нічого не сказати. Він стояв і досі не розумів, що відбувається.

В той вечір Софія зібрала речі чоловіка і виставила їх обох за двері. А вже тоді дала волю сльозам.

***

Софія більше нічого не чула про свого чоловіка, сама виховувала двох синів. Минуло чотири роки. Якось її молодший син, прийшовши додому, схвильовано почав розповідати про неохайного чоловіка з паличкою, якого він бачив на вулиці, і який дуже схожий на їхнього батька. Софія не повірила сину, її колишній чоловік не міг так опуститися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩