НА НОВИЙ РІК ДО НАС ПРИЙШЛА СВЕКРУХА. Я НЕ ЗНАЮ ЧИ СПІЛКУВАВСЯ З НЕЮ ЧОЛОВІК, АЛЕ ЦЬОГО РАЗУ ВОНА ПРИЙШЛА З ПОДАРУНКОМ. Я ДУЖЕ ЗДИВУВАЛАСЯ. АЛЕ КОЛИ ВОНА ВРУЧИЛА ПОДАРУНОК, І Я ВЗЯЛА ЙОГО В РУКИ, ТО ВЖЕ НЕ ДОБИРАЛА СЛІВ. НУ А ЩО ЩЕ МОЖНА СКАЗАТИ ЛЮДИНІ, ЯКА ПРИНЕСЛА ЦЕ У НАШ ДІМ

 

На Новий рік до нас прийшла свекруха. Я не знаю чи спілкувався з нею чоловік, але цього разу вона прийшла з подарунком. Я дуже здивувалася. Але коли вона вручила подарунок, і я взяла його в руки, то вже не добирала слів. Ну а що ще можна сказати людині, яка принесла це у наш дім. Тепер чекаємо день народження

Моя свекруха Тетяна Павлівна, дуже скупа людина. Я поважаю тих жінок, які з віком зберігають мудрість і дотримуються кордону син-невістка-свекруха. Але – це не мій випадок. Мені в комплекті з чоловіком дісталася його, м’яко кажучи, не зовсім нормальна мама. Вона весь час зайнята, називає марнотратами людей, які витрачають гроші на відпочинок, походи в кафе або кіно, і всі свої зароблені гроші складає під подушку. Вона любить смачно поїсти – в холодильнику завжди кілька видів ковбаси, м’яса і сирів. Свекруха вважає зайвим витрачатися на одяг, в її шафі речі, куплені за часів царя Гороха.

Ще, вона економить на подарунках, навіть власним онукам. Вона просто дарує те, що колись давно подарували їй, а потім ця річ стала непотрібна, то чому б її не подарувати ще комусь. Після появи в нашій сім’ї дитини, родичі свекрухи почали віддавати речі своїх онуків. Отже, на всі свята, подарунком для єдиного онука – були не іграшки, а ношений одяг.

Тетяна Павлівна завжди каже, що навіщо нові речі купувати і витрачати гроші, це ж так дорого. З її слів я маю одягати дитину в старе лахміття, яке незрозуміло хто носив раніше. Щоб не образити літню людину, я брала ці подарунки і складала в пакети, який я тримала на балконі, подалі від людських очей. Своєму сину, я все купувала нове і по моді. Коли ця ситуація вже почала мене конкретно дратувати, я натякнула чоловікові, що краще вже взагалі нічого не дарувати, ніж такі речі, які їй віддали просто так.

Я не знаю, чи спілкувався чоловік зі своєю матір’ю, але новорічний подарунок мене просто вразив. Мої батьки подарували дитині дуже гарний автомобіль на пульту і зимовий, новий, комбінезон. Коли прийшла свекруха з подарунком, то я навіть здивувалась, подумала, що чоловік на неї якось по впливав  – Тетяна Павлівна подарувала светр, на якому навіть висіла бирка. Я здивувалася, думаю, невже людина зрозуміла і витратила гроші на покупку нової речі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩