ЧЕРЕЗ ТРИ МІСЯЦІ МАРИНА ТА СЕРГІЙ ВИРІШИЛИ ОДРУЖИТИСЯ. ТА ЧОЛОВІК НЕ ЗНАВ, ЯК СКАЗАТИ СВОЇЙ МАТЕРІ, ЩО ЙОГО МАЙБУТНЯ ДРУЖИНА З ДИТБУДИНКУ, І ЩЕ ЗБИРАЄТЬСЯ ПРИВЕСТИ В ЇХНЮ СІМ’Ю ДВОХ СИРІТ. СЕРГІЙ НАВАЖИВСЯ ПОГОВОРИТИ З МАТІР’Ю, АЛЕ ОТРИМАВ КАТЕГОРИЧНУ ВІДМОВУ. МАТИ СКАЗАЛА, ЩО НІКОЛИ НЕ ПРИЙМЕ ЇХ, НЕХАЙ ВИХОВУЮТЬСЯ В ІНТЕРНАТІ. СЕРГІЙ ЛИШЕ ПОКІРНО СХИЛИВ ГОЛОВУ І НІЧОГО НЕ СКАЗАВ

 

Сергій закривав очі і бачив перед собою дівчину з підземного переходу. Він вчора її там зустрів і відтоді не міг забути її сумного погляду. Хлопця здивувало те, що молода, красива дівчина продавала в переході в’язані шкарпетки та рукавиці. Щось всередині йому підказувало, що у цієї милої дівчини є якісь серйозні проблеми.

На наступний день Сергій знову пішов на те місце, де зустрів таємничу дівчину. Вона знову стояла на тому ж місці. Сергій наважився підійти і запитати, що з нею сталося.

Дівчина спочатку не хотіла нічого йому розповідати, але потім все ж сказала, що це вона робить заради племінників, які зараз в дитбудинку. Відколи не стало їхніх батьків, вона мріє забрати племінників звідти, але у неї немає грошей, бо вона і сама з дитбудинку. Зараз їй двадцять років,  освіти немає, тому навіть на роботу не може влаштуватися.

Сергій перейнявся проблемою дівчини, та й що говорити, він закохався в неї з першого погляду. Через три місяці закохані Марина та Сергій вирішили одружитися. Та чоловік не знав, як сказати своїй матері, що його майбутня дружина і сама з дитбудинку, і ще й збирається в їхню сім’ю привести двох сиріт.

Після низки слізних прохань Марини, Сергій все ж, наважився поговорити з матір’ю, але отримав категоричну відмову. Мати сказала, що ніколи не прийме їх, нехай виховуються в дитбудинку. Сергій покірно схилив голову і нічого не сказав.

У Марини ж була надія, що коли вона вийде заміж, то зможе забрати племінників. Тому, дівчина вирішила сама попросити свекруху.

Свекруха сказала їй те, що і Сергію:

– А чому я повинна забирати в свій дім чужих мені дітей? Мало того, що син тебе, сироту, привів до нас. Але ось дітки твої нехай в дитбудинку залишаються. Нехай держава їх годує, а ти відвідуй їх, в чому проблема?

– Але у вас же чотири кімнати пустують, як вам не соромно? – не могла заспокоїтися Марина.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩