ЯКОСЬ ТАРАС НЕ ВИТРИМАВ І НАБРАВ НОМЕР ТЕЩІ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ, ЯК СПРАВИ У НАДІ. ТЕЩА ЗАПРОСИЛА ЙОГО В ГОСТІ. КОЛИ НАДІЯ ПОБАЧИЛА ТАРАСА З СИНОМ НА РУКАХ, РОЗПЛАКАЛАСЯ. В ТОЙ ВЕЧІР ВОНИ ДОВГО РОЗМОВЛЯЛИ, ОБОЄ ПЛАКАЛИ І ПРОСИЛИ ВИБАЧЕННЯ ОДИН У ОДНОГО. ВОНИ ВИРІШИЛИ НІКОЛИ БІЛЬШЕ НЕ РОЗЛУЧАТИСЯ

 

В те, що Надія і Тарас колись одружаться, ні в кого не викликало сумнівів. Їх мами були подружками з дитинства, тому вони знали один одного практично з народження. Надія вивчилася на стоматолога, а Тарас – на економіста.

Коли вони одружилися, їх усі називали “ідеальною парою”. Та сімейне життя у них ідеальним не було. Тарасу ніяк не щастило з роботою, він постійно був в пошуку, тоді як Надії доводилося заробляти одній на всю сім’ю. З цього і почалися сварки – жінка втомлювалася на роботі, а коли приходила додому, мусила виконувати ще й усю домашню роботу.

Одного разу  Надія відчула,  що їй стало зле. Жінка потрапила в лікарню. Після багатьох обстежень, Надії винесли невтішний вирок – у неї ніколи не буде дітей.

Також лікарі радили жінці, зменшити фізичні навантаження, інакше від перевтоми і виснаження у неї не витримає організм.

Ні одна, ні інша новина, Тарасу до душі не припала. Надія мала менше працювати, отже тепер фінансове забезпечення сім’ї він повинен взяти на себе.

А ще, він він гарний і здоровий чоловік тепер ніколи не зможе мати дітей від дружини. В один момент Тарас не витримав усього того, що так раптово звалилося на нього.

Він втомився, а хвора дружина перестала бути для нього привабливою. Якось він зайшов в перукарню і познайомився з Тетяною. Молода, красива, а головне, здорова жінка, в якій вирувало життя, відразу припала до душі Тарасові. Без зайвих докорів сумління він почав з нею зустрічатися. Так тривало кілька місяців, після чого Тарас зібрав речі і пішов від дружини.

Щоб подбати про доньку, до Надії переїхала її мама. Вона невтомно шукала для доньки найкращих лікарів. Працювати стоматологом, Надія, поки-що, не могла, тому жінка знайшла підробіток в інтернеті і з головою поринула в роботу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩