МАРІЧКА ПРОСИЛА ЧОЛОВІКА ЗАБРАТИ СВЕКРУХУ З СЕЛА. ВІДКОЛИ СВЕКРА НЕ СТАЛО ВОНА САМА ЖИВЕ У ХАТІ. АЛЕ ВІН СКАЗАВ, ЩО НЕ БУДЕ ЗАБИРАТИ МАТІР, ЇЙ І ТАК НОРМАЛЬНО ЖИВЕТЬСЯ. ТОДІ МАРІЧКА ВИРІШИЛА ВЧИНИТИ ПО-СВОЄМУ

 

Марічка просила чоловіка забрати свекруху з села. Відколи свекра не стало вона сама живе у хаті. Але він сказав, що не буде забирати матір, їй і так нормально живеться. Тоді Марічка вирішила вчинити по-своєму

– Лесю, я нещодавно згадала, що ти ж нерухомістю і досі займаєшся? – говорить по телефону моя знайома Марічка, – скажи, будь ласка, скільки зараз коштує однокімнатна квартира в нашому районі? Хочу тебе попросити, якщо матимеш підходящий варіант, перетелефонуй мені. Я буду чекати. Дуже дякую!

Марічка поклала телефон і подивилася на мене.

– Ось хочу зараз квартиру свекрусі купити, – спокійно сказала вона мені, – шукаю гарні варіанти і прицінююся.

– А чому саме ти квартиру їй шукаєш, вона що далеко живе?

– Так, вона з села. У неї нещодавно не стало чоловіка, вона тепер одна залишилася. Важко їй там одній, я бачу це. Хоча село немаленьке, сусіди близько живуть, яких вже багато років знає і її знайомі, але рідних там у неї зовсім немає.

– Зрозуміло, але чому чоловік не займається цим, адже це його мама?

– Можливо тобі буде важко повірити, але це я попросила його пересилити маму ближче до нас. Але він сказав, що для чого це робити, якщо їй і там нормально живеться. Але я бачу, що вона сумна постійно, вона сама там залишилася, розумієш. У мене коли мама сама залишилася, її молодша сестра забрала до себе, у неї на той час була квартира велика, де місця вистачало усім. Мама моя тоді так зраділа, дякувала дуже, що саму не залишили.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩