НА ВЕСІЛЛЯ МОЄЇ ДОНЬКИ З’ЇХАЛИСЯ УСІ РОДИЧІ. ВЕСІЛЛЯ БУЛО ДУЖЕ ГАРНЕ І БАГАТЕ. ТАК ЯК МОЛОДИМ НЕ БУЛО ДЕ ЖИТИ, МОЯ МАТИ ДОЗВОЛИЛА ЇМ ОСЕЛИТИСЬ У СВОЇЙ КВАРТИРІ. ВОНА ЖИВЕ ЗА МІСТОМ НА ДАЧІ. ДОНЬКА З ЧОЛОВІКОМ ЗРОБИЛИ РЕМОНТ, КУПИЛИ НОВІ МЕБЛІ. ТА МАМА ПОЧАЛА ПРИХОДИТИ ДО НИХ ЩОДНЯ, ЛИШЕ ТОДІ МИ ВСІ ДІЗНАЛИСЯ ПРО ПІДСТУПНИЙ ПЛАН МОГО БРАТА

 

В нашій сім’ї були не завжди дуже хороші стосунки, але останнім часом вони зіпсувалися вкрай. У мене зіпсувалися відносини з матір’ю і старшим братом Василем. Ми практично перестали спілкуватися. Я вважаю, що брат і мати зруйнували шлюб моєї доньки.

На весілля Віки, так звуть мою доньку, з’їхалися усі родичі. Весілля було дуже гарне і багате. Так як молодим не було де жити, моя мати дозволила їм оселитись у своїй квартирі. Вона все одно живе за містом на дачі.

Віка з чоловіком зробили там косметичний ремонт, придбали деякі нові меблі і досить добре облаштувались. Молодята прожили в цій квартирі майже три роки. За цей час стала повнолітньою старша донька мого брата. І раптом їй захотілося жити окремо від батьків. У цей момент напевно і дозрів план зруйнувати сім’ю моєї доньки.

Мати почала регулярно відвідувати Віку. То їй потрібно щось забрати з дому, то лічильник необхідно подивитися, то просто проходила повз. Спочатку вони терпіли, але потім їм це все вже набридло. Я спробувала поговорити з нею. Стався скандал, мати сказала, що це її квартира і вона може приходити туди коли хоче, а якщо молодим щось не подобається, то можуть з’їжджати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩