Я багато років зустрічалася з Сергієм. Потім ми орендували квартиру і стали жити разом. Я вже серйозно готовилася до весілля, та одного разу зустріла Дмитра, він колись був небайдужим до мене. В той вечір він розповів мені правду про мого нареченого, виявилося, що він гірше баби базарної. Я зібрала свої речі і поїхала від нього, скоро збираюся в інше місто, не хочу я такого чоловіка

 

А все почалося саме після того як я розлучилася зі своїм хлопцем. Зараз мені непросто зустрічатися з багатьма знайомими, уникаю спілкування з більшою їх частиною, але це не рятує від смутку та великого розчарування. Я відчуваю і знаю, мене обговорюють. Виною цьому мій колишній хлопець Сергій.

Ми познайомилися на другому курсі, стали дружити. Згодом наші відносини ставали іншими, ми покохали одне одного. Ми стали жити разом на орендованій квартирі. Я повністю довіряла Сергієві, хоча перший час вела себе трішки відчужено. Але з часом я повністю довірилась йому, ріднішої людини у мене не було на той час. Ми мріяли закінчити навчання і одружитися, але не вийшло. І винен в цьому мій колишній хлопець. Він гірше базарної баби.

У нас в групі є ще один хлопець. Його звуть Дмитро і він небайдужий до мене. Я знаю про це з першого курсу. Він теж хотів зі мною зустрічатись, але я вибрала Сергія. Дмитро мабуть образився після цього дуже. І ось, місяць тому, завдяки йому, я дізналася правду про свого хлопця.

Вранці я йшла в інститут на заняття, коли мене наздогнав Дмитро. Привітався, а потім раптом каже, що знає всі найдрібніші подробиці нашого спільного з Сергієм життя. Спочатку я не зрозуміла, про що він навіть говорить мені. Але потім до мене дійшло.

У той день, на першій парі, Сергій, як завжди, підсів до мене і, як ні в чому не бувало, спробував заговорити зі мною, але я не відповіла нічого і пересіла за вільний стіл. Він знову до мене сів і питає: “А в чому справа?”

Я з відразою подивилася на нього, відчуваю, що ось-ось заплачу: ” Ти просто зрадник”.

Більше ми не говорили. В той день я відпросилася з занять і пішла додому.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩