Дослідження довели: ось як впливає вживання білка яєць на здоров’я, особливо якщо ви старше 45 років!

 

Згідно з нещодавно проведених досліджень, вчені встановили взаємозв’язок між споживанням білка і рівнем кров’яного тиску. Справа в тому, що в яєчному білку міститься такий елемент, як пептид, який нормалізує тиск.

Вчені з Університету Клемсона заявили, що білок працює навіть краще багатьох таблеток, які при тому ще й негативно впливають на організм. Експеримент довів, що пептид має таку ж ефективність, як і невелика доза каптоприлу.

Це дослідження було представлено на Національних зборах і виставці Американського хімічного товариства в Новому Орлеані.

Даний пептид називається RVPSL і він зупиняє вироблення ферменту, що викликає високий кров’яний тиск. Також було доведено, що яєчний білок контролює нормальний рівень цукру в крові, що необхідно для діабетиків. Цікаво, що регулярне вживання яєчного білка також знизить рівень поганого холестерину.

У білку міститься велика кількість життєво необхідних для людини амінокислот. Саме вони покращують роботу мозку і сприяють регенерації клітин в організмі. Також білок містить достатню кількість вітаміну Д.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩