Як мені не подобався зять, але я мовчала, бо він в усьому годив мені. Зробила їм багате весілля. А через пів року він сказав, що Ніна йому набридла і він йде до іншої жінки. Але речі збирати не став, як ніби розраховував на повернення. І тоді я зробила велику помилку, а зараз дуже шкодую, що влізла у сім’ю своєї доньки

 

Коли моя дочка Ніна познайомила мене зі своїм хлопцем, її майбутнім чоловіком Юрієм, я була не в захваті від нього. На перший погляд хлопець здався непоганою людиною. Він поводився скромно, чемно і навіть подарував нам з батьком дорогий набір посуду. Але мене важко обвести навколо пальця, тим більше такими дешевими вчинками, я людей бачу наскрізь, вже занадто він хороший, в усьому намагався догодити нам з чоловіком. Минуло пару місяців і Ніна повідомила, що виходить за Юрія заміж. Я прекрасно бачила, як моїй дитині добре з цим Юрком, тому і закрила очі на свої забобони. Ми відгуляли розкішне весілля і допомогли дітям купити власну квартиру.

Вже через пів року новоспечений чоловік показав себе справжнього, таким, яким він є насправді. Юрко заявив, що йде до іншої жінки, яку покохав по справжньому, бо Ніна йому набридла, начебто, занадто вона правильна, постійно влазить в його особистий простір. Але речі збирати не став, як ніби розраховував ще на своє на повернення.

Як зараз пам’ятаю ті дні, коли я цілодобово сиділа біля своєї доньки і намагалася хоч якось її заспокоїти і підтримати. Вона закинула всі свої справи і цілими днями лежала і плакала, вона дуже сумувала, що таке спіткало її сім’ю. Минув тиждень і донька почала трішки радіти життю, вона стала веселішою, цікавилася справами моїми. Я завела розмову про можливе розлучення, але Ніна була категорично проти такого рішення. Мені в голову не приходило, чому вона не хоче розлучатися з чоловіком. Але незабаром до мене дійшло – я скоро стану бабусею, адже моя донечка чекає дитину. Я порадила їй все розповісти Юркові. Вона зателефонувала чоловікові, почувши таку новину, він дуже зрадів і ввечері стояв на порозі квартири і просив вибачення.

Я вважаю, що дитина повинна рости в повноцінній сім’ї, тому наполягла на їх примиренні. Вони теж були не проти. Все вляглося і забулося, життя пішло своєю чергою. Уже влітку в подружжя з’явилась чудова донечка, а в мене маленька гарненька онучка. Молода сім’я почала щосили займатися її вихованням. Коли я приходила до дочки в гості, то просто не впізнавала зятя. Він став таким турботливим батьком, що кожна жінка позаздрить його дружині, якщо чесно. Постійно грався з нею, читав їй казки, співав колискові. Вони часто гуляли на вулиці, поки дочка займалася різними хатніми справами. Я трохи заспокоїлася, але все-таки була на чеку. І виявилося, що не дарма.

Награвшись пару років з донькою, зять знову взявся за старе і вирішив піти з дому, залишивши свою сім’ю. На цей раз йому набрид сімейний побут. Йому постійно треба було кудись бігти, щось робити, але тільки не сидіти вдома. А в нормальній сім’ї по-іншому не можна. Цього разу він навіть забрав половину своїх речей. Раніше такого не було, тому дочка серйозно захвилювалася і зателефонувала мені

Ніна до останнього сподівалася і вірила, що Юрко скоро повернеться до неї. Але коли пройшов тиждень і він приїхав по решту речей, вона зрозуміла, що це вже серйозно, чоловік не на жарт вирішив покинути її. Тоді за справу взялася я, використовуючи свої зв’язки, я знайшла зятя і влаштувала йому серйозну розмову. Я поставила йому умови: або він повертається в сім’ю, або буде платити такі аліменти на дитину, що й не снилося йому зовсім. Тому він вирішив повернутися в сім’ю. Дочка звичайно пробачила і прийняла його назад.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩