Лікарі вдіяти нічого не могли, тому через деякий час, я стала вдовою. Декілька місяців я пожила зі свекрухою, а потім переїхала до мами. Кожен день я думала про те, що була б у мене дитина, навіть усиновлена, мені було б легше жити на цьому світі. Але повернути вже нічого не можна

 

Хочу розповісти свою історію з життя саме тут, тому що поділитися мені більше ні з ким. Близької подруги у мене немає, а від мами і так чую одні докори, в якійсь мірі справедливі.

З першим чоловіком Василем ми прожили двадцять років. Дітей у нас не було, ми довго не здавалися, лікувалися, але видно так судилося прожити без них. Згодом хотіли усиновити дитину, але свекруха була категорично проти цього, а жили ми всі разом. І ми завели собаку, якій віддавали всю свою любов.

Але трапилося нещастя, мій чоловік захворів. Нічого не допомогло, тому через деякий час, я стала вдовою. Я ще трохи пожила зі свекрухою, а потім пішла жити до мами. Кожен день я думала про те, що будь у мене дитина, навіть чужа, мені було б легше жити. Але повернути вже нічого не можна.

Через рік я познайомилася з чоловіком набагато молодше себе. Спочатку думала, що все це тимчасово, але через деякий час Андрій зробив мені пропозицію. Ми стали жити у мене. Зробили ремонт, купили нову спальню і кухню. Моя мама була проти мого заміжжя. Адже він приїхав з маленького села і, як говорила мама, йому потрібна тільки прописка і житлоплоща у великому місті. Але я зважилася і поки не шкодую про свій вибір.

Але з моєю мамою вони так і не знайшли спільної мови. І наше життя перетворилося на пекло. Постійні мамині докори і образи на його адресу, скандали зі мною, що я загубила своє і її життя, що скоро ми залишимося без квартири. Але діватися нам нікуди. Орендувати квартиру ми не можемо, нашої спільної зарплати нам не вистачить, тим більше що Андрій платить елементи на дитину від першого шлюбу.

Але ось недавно подзвонила йому колишня дружина і сказала, що вона виходить заміж і дитину тепер ми повинні забрати до себе. Вона теж хоче влаштувати своє життя, і син в новій сім’ї їй заважатиме. Дитині дванадцять років і жив він до сих пір з бабусею, мама приїжджала до нього тільки в гості. І ось тепер він став зовсім зайвий.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩