Бабуся не переписала Олі квартиру тільки через те, що вона не вміла варити борщ, і взагалі була нікудишньою господинею. Вона вирішила, що квартиру відпише мені. А Олі – не дістанеться нічого, якщо, звичайно, вона не візьметься за розум і не навчиться належно виконувати обов’язки жінки

 

У мене є двоюрідна сестра Оля. Ми з нею дуже різні, але дуже любимо одна одну. Відрізняємося не тільки ми, але відрізняється і ставлення нашої спільної бабусі до нас, як до внучок. Мене бабуся любить, а Олю – ні.

Мене з дитинства вчили готувати і підтримувати затишок в домі. Я вмію шити, в’язати, вишивати. Приготувати обід із трьох страв для мене не проблема, вдома завжди чистота. Чоловік досі радіє, що йому дістався такий скарб. А моя свекруха, всупереч стереотипам, частенько просить у мене рецепти і нахвалює перед своїми подругами.

А ось моя двоюрідна сестра виросла в одній квартирі зі своєю мамою і нашою бабусею. Причому, скільки я себе пам’ятаю, там все по дому робила бабуся. Я жодного разу не застала Олю на кухні або з віником в руках. Сестра так і виросла, взагалі непристосованою до ведення домашнього господарства.

Якось раз вона до мене забігла і побачила йоржик в унітазі, здивувалася. А коли я їй пояснила, що буду його чистити, Оля дуже здивувалася:

– А унітаз що, чистити треба?

Цей випадок досить красномовно ілюструє таланти сестрички. Незважаючи на те, що ми такі різні, ми дружимо. Раніше – між собою, тепер – сім’ями. Я знаю, що завжди можу на неї покластися. Вона знає, що я віддам їй останню сорочку, якщо знадобиться. Оля дійсно хороша людина, чуйна, завжди готова прийти на допомогу. Вона любляча дружина, прекрасна мама.

Але, на думку бабусі, все це не має значення: головне, що Оля – ганьба роду жіночого. Коли Оля поступила в університет, тоді тільки тітка і бабуся прочухалися: хто ж їх ледачу принцесу заміж покличе, якщо вона навіть яєчню посмажити не в змозі. Але було пізно: Оля заявила, що прибирати і готувати – це не для неї.

Через це протистояння – Олю після навчання намагалися змусити зварити суп і помити підлогу, – сестра з’їхала: знайшла підробіток і перебралася до однокурсниці.

На третьому курсі Оля познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Два роки вони зустрічалися, потім з’їхалися. Чоловік був в курсі повної відсутності у Олі кулінарного таланту і проблем з усіма іншими домашніми справами, але його це не збентежило. Вони все одно одружилися. Минув деякий час, тітка і бабуся на чоловіка Олі готові молитися: прихистив білоручку і ледащо, тільки б не кинув.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩