Наближається 50-річчя моєї мами. Моя перша дружина, Юля, точно є в списку запрошених. Не взяти Ірину цього разу просто неможливо, вона дуже образиться, бо не розуміє, що я її таким чином оберігаю. Мене не покидає відчуття, що Юля виконає свою обіцянку і щось зайве наговорить моїй другій дружині. Знаючи її характер, я впевнений, що вона зможе легко це зробити, адже плести інтриги – її улюблене заняття

 

З першою дружиною я прожив п’ять років, а потім ми розлучилися. Дітей не було, тому розійшлися ми, можна сказати мирно. Але Юля, моя перша дружина, встигла втертися в довіру і моїм родичам, і моїм друзям. Тепер вона постійний гість на всіх наших родинних святах, на днях народження моїх найкращих друзів.

Через рік після розставання з Юлею, я почав жити з Іриною. Невдовзі ми одружилися, зараз Ірина чекає дитину. Юля дуже важко це пережила і пообіцяла мені, що обов’язково зіпсує наші з Іриною відносини. Саме тому я ніколи не ходжу на зустрічі з друзями і на родинні свята з своєю другою дружиною.

Через це у мене виникають чималі проблеми з Іриною. Вона знає, що всі збираються сім’ями, але щиро не розуміє чому я не хочу хоча б раз взяти її з собою. Ця ситуація становить близько 50% всіх наших з нею непорозумінь, від яких я дуже втомився. І рішення, здавалося б, вкрай просте – потрібно просто взяти її на зустріч.

Мене не покидає страх того, що Юля виконає свою обіцянку і щось зайве наговорить Ірині. Знаючи її характер, я впевнений, що вона зможе легко це зробити, адже плести інтриги – її улюблене заняття. Саме тому ми з нею і розлучилися. Тому я і уникаю їх безпосередньої зустрічі.

Навіть коли мені обіцяють, що Юлі не буде, я все одно не ризикую брати Ірину, боюся, що одного разу вона просто заявиться на одній з таких зустрічей без попередження і закатає сцену. А це останнє, що мені зараз потрібно, зважаючи на те, в якому Ірина становищі.

Були також спроби поговорити з друзями і родичами і попросити їх, щоб вони не дружили з Юлею, однак вони мене не зрозуміли. І я не можу їх звинувачувати в цьому. Моя рідна сестра мені сказала:

– Юля моя подруга, і я не збираюся рвати з нею відносини. А ти сам розбирайся, як вийти з цієї ситуації. Я впевнена, що Юля подружиться з твоєю Іриною.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩