Все життя ми з дружиною збирали гроші, щоб купити собі заміський будинок. А потім передумали – і купили сину квартиру. Сказали, що це наш подарунок на його майбутнє весілля. Однак весілля так і не відбулося. Син сказав, що його зрадила наречена і тому вони розлучилися. Більш того, зараз він хоче повернутися в нашу з дружиною квартиру. Ми були ошелешені, коли почули, що він продав квартиру, яку ми йому подарували

 

Син для нас з дружиною був найважливішим за все. Як відповідальні батьки, ми багато часу приділяли його вихованню. Намагалися донести до нього фундаментальні істини, які допоможуть йому в майбутньому стати порядною і чесною людиною. Він завжди з цікавістю прислухався до наших порад і не доставляв нам ніяких турбот. Швидше навіть навпаки. Син завжди багато часу приділяв навчанню, тому був найкращим учнем у класі.

Його вчителі завжди ставили йому в приклад іншим дітям і дякували нам з дружиною за його виховання. Після закінчення школи син без проблем вступив в престижний університет нашого міста. Перший час ми з дружиною побоювалися, що він може занадто сильно захопитися студентським життям на шкоду своєму навчанню. Однак цього не сталося. Син старанно вчився, щоб отримати необхідні знання. Тому відразу ж після отримання диплома зміг знайти роботу.

Потім він став практично весь свій час проводити в офісі. Постійно затримувався на робочому місці, щоб його помітило керівництво фірми. Згодом так і сталося. Синові стали довіряти і доручати вести важливі для начальства проекти. Через деякий час він оголосив, що у нього з’явилася дівчина, і тепер вони будуть разом знімати квартиру. Ми з дружиною були тільки раді цій події, оскільки вже давно мріяли поняньчитися з онуками.

Одного разу син прийшов до нас в гості і повідомив, що збирається одружитися. Після цього додав, що буде дуже радий, якщо ми допоможемо йому з покупкою власного житла. Варто зазначити, що ми з дружиною вже 10 років відкладали гроші з зарплати. Збиралися купити собі хороший заміський будинок.

Однак потім порадилися і вирішили змінити плани заради власної дитини. Після цього кілька тижнів вибирали підходящу квартиру для сина. Потім оформили всі документи на нього і вручили ключі від двокімнатної квартири. Сказали, що це наш подарунок на його майбутнє весілля. Тепер він разом зі своєю дружиною відразу після РАЦСу зможе поїхати в свою власну, а не орендовану квартиру.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩