Дівчина поспішала на побачення, щоб знайти любов, а знайшла дитину …

 

Як не пройти повз свого щастя? Зрозуміти, що це саме твоя доля? Христині це вдалося, адже у неї було добре і чуйне серце. Дівчина знайшла дитину біля покинутого будинку, і вирішила забрати її додому. Як склалася доля цієї дівчини, і що сталося з малюком дізнаєтесь з цієї історії.

Несподіваний подарунок долі

Христина поспішала на зустріч з Віктором. Хвилювання переповнювали серце дівчини – це було перше їхнє побачення. Вона хотіла поділитися з молодим хлопцем радістю, адже Христина успішно склала іспити на курсах підвищення кваліфікації. Тепер місце в клініці їй забезпечено. Дівчина мріяла стати класною медсестрою, і працювати в одній з кращих клінік міста.

Все йшло за наміченим планом. Вона вирішила скоротити шлях, тому що не встигала, і пішла через занедбане будівництво. Там побачила двох хлопчиків біля дитячої коляски. Вони звернулися до неї:

– Ви мама цієї дитини? -запитав її один з хлопчиків.

– Хлопці, ви що? Ні, його мама скоро прийде, – відповіла Христина і хотіла йти далі. Але хлопчик все не вгамовувався і сказав:

– Ми тут стоїмо годину, а до нього так ніхто і не прийшов. Що нам тепер робити, він напевно замерз і голодний.

Христина підійшла до коляски, подивилася на крихітного малюка, який був схожий на ангелика. Дівчина стала оглядати вміст коляски. З-під ковдри випала записка. Коли вона прочитала її – зрозуміла, що це послання було для неї …

Христина розповіла хлопцю, що знайшла дитину і не хоче вплутувати його в свої проблеми

На невеликому клаптику папері нерівним почерком були написані такі слова: «Люди добрі, у мене немає можливості виховати мого сина. Рідних у мене немає, а хлопець відмовився допомагати з дитиною. Я не знаю як мені далі жити, але дуже прошу взяти мого сина на виховання. Буду молитися за вас ».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩