Побачuла, як невістка вukuнула букет в смітнuк біля під’їзду. Вирішила простежити, що буде далі …

Жінка виявилася перед складним вибором. Вона не знає, як сказати синові про те, що його дружина «ходить налівo».

Хочу поділитися з вами моєю проблемою. Моєму синові 27 років і рік тому він одружився на 22-річній дівчині з прекрасною і чарівною зовнішністю. Чоловіки на неї дуже задивляються. А мій син звичайнісінький хлопець, багато працює, а вихідні проводить за комп’ютером.

Коли він мене з нею познайомив, то я була здивована, адже не зрозуміла, що вона в ньому знайшла. Абсолютно не її рівень. Весілля зіграли досить швидко. Син жив зі мною, а її батьки в якомусь селищі живуть, яке знаходиться дуже далеко від нашого міста. Тому молода сім’я влаштувалася в мене.

Вони начебто жили нормально, але тільки вона відразу дала зрозуміти, що син їй не рівня і почала командувати. Однак його все влаштовувало. Ну а я не влазила зі своїм «статутом». Невістка працювала консультантом в магазині чоловічого одягу, швидше за все, що там з коханцем і познайомилися. На роботу завжди чепурилася по повній програмі.

Після весілля ще не минуло й року. І ось два тижні тому мене запросила сусідка до себе в гості пом’янути чоловіка, який давно помер і в цьому році була кругла дата. Вікна квартири у сусідки якраз виходять на сторону сміттєвих контейнерів. Невістка в цей день була вихідна, але кудись пішла.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩