Якось я зайшла до сина в гості і мало не впала. В квартирі повний бардак, Алла в старому халаті, в мийці купа брудного посуду. А невістонька спокійно дивиться серіал. Спробувала по-доброму натякнути невістці, що так не можна – чоловіка треба добре годувати. Але ніякі слова до Алли не доходили. Тоді я прямо запитала, чи хоче вона вареників. Невістка відповіла, що так. Ми пішли на кухню, я замісила тісто, думала, що Алла допоможе мені і сама чогось навчиться, але в результаті я все зробила сама, а невістка лише смачно поїла і подякувала

 

Мене звуть Катерина, мені 57 років. У мене троє дітей: дві дочки і син. Дочки давно вже заміжні, у однієї двоє дітей, в іншої – троє. Я їх виховала так, що вони у мене неабиякі господині, все вміють зробити. Зяті мені не можуть надякуватися за них.

А ось син Тарас довго не міг одружитися. Він у мене хлопець симпатичний, порядний і добрий. Хлопцю вже 29 років. Тільки от з дівчатами йому ніяк не щастить. Зустрічався з дівчиною, вона постійно у нього вимагала подарунки – то нову кофтинку, то крутий смартфон, то красиві сережки. Тарас довго не витримав такої дівчини, знову повернувся додому. Я і сама йому не раз говорила, щоб він втікав від неї подалі – добре, що син таки дослухався до мене.

Незабаром у сина з’явилася нова дівчина, я вже зраділа, ну думаю скоро син одружитися. Але коли він познайомив мене з нею, виявилося, що я даремно я раділа. Майбутня невістка уже була розлучена і у неї була дитина від першого шлюбу. Алла, так звали цю дівчину, не володіла яскравою зовнішністю, і, м’яко кажучи, не була красунею. Я дивилася на неї і не розуміла, що мій хлопчик в ній знайшов.

Але як виявилося, Алла чекала дитину від мого Тараса, робити нічого: зіграли весілля, хоч мені це не подобалося з самого початку.

Тарас зажив сімейним життям, з видного хлопця він перетворився в пошарпаного життям чоловіка. Коли син приходив до мене в гості, то він буквально накидався на мій борщ і домашні котлети. «Тебе дружина не годує, чи що?» – одного разу не втрималася я і запитала його. «Годує. Але твоя їжа набагато смачніша» – з набитим ротом відповів синок.

А якось я зайшла до них в гості і мало не впала. В квартирі повний бардак, Алла в старому халаті, в мийці купа брудного посуду. А невістонька спокійно дивиться серіал. Так і хотілося влаштувати їй сцену, але подумала, що не буду втручатися в життя молодих. Спробувала по-доброму натякнути невістці, що так не можна – чоловіка треба добре годувати. На те вона і жінка, щоб тримати в домі чистоту, а на кухні готувати смакоту.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩