Наречена на весіллі запропонувала тост за свекруху, але такої жорстокої правди від неї ніхто не чекав

Люди обговорюють весілля, яке відбулося в маленькій сільській церкві в Англії. В порушення традицій наречена звернулася з промовою до присутніх, присвятивши її своїй свекрусі. Підсумком виступу став повний розрив відносин між новим осередком суспільства і родиною нареченого. Багато з людей підтримали наречену. Тому що розказана дівчиною історія нагадала їм про їх власний досвід, інформує Ukr.Media.

Авторка розповіла про весілля, яке закінчилось скандалом і повним розривом відносин. Причиною тому стала промова, з якою виступила наречена.

Коли наречений ще тільки збирався відправитися на це весілля в маленьке англійське село, він вважав, що там може статися щось цікаве, оскільки його мати трохи божевільна.

Вона завжди намагалася контролювати нареченого, проте йому вдалося зберегти характер і незалежність. Чоловік пішов від неї, залишивши з малолітнім сином і двома дочками. Коли син виріс і закохався в дівчину, вона багато разів намагалася їх посварити, але їй не вдавалося.

Мати нареченого прийшла на весілля в білій мереживній сукні. Вона весь час плакала і говорила всім навколо, що це найгірший день у її житті. Молодята не звертали на це уваги та намагалися фотографуватися так, щоб ридаюча свекруха якнайменше попадала в кадр. На святковому обіді за традицією з промовою виступили боярин, батько нареченої та сам наречений. А потім слово несподівано взяла наречена. І запропонувала підняти келихи за матір нареченого.

«Я знаю, це незвично, щоб наречена виступала з промовою на весіллі, але я вирішила підняти тост за мою свекруху. Ця жінка перетворила моє життя на пекло. Я знаю свого нареченого чотири роки, і за цей час вона неодноразово намагалася розлучити нас».

За словами нареченої, мати нареченого весь час ображала її. А коли справа дійшла до весілля, спробувала зірвати свято.

«Вона говорила всім, що я нічим не краще дівчат легкої поведінки. Вона намагалася зіпсувати весілля, скасувавши церемонію в церкві та святковий обід. Ми всі тут лише тому, що передбачили це. Вона намагалася домогтися мого звільнення, сподіваючись, що я не зможу жити разом зі своїм нареченим. Вона сказала моєму начальнику, що я вкрала гроші компанії. Мій наречений намагався поговорити з нею, але вона не стала слухати. І навіть прийшла сьогодні в весільній сукні».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩