Жінка чекала на близнюків, але один із хлопчиків вирішив народитися на два дні пізніше — ось як виглядають малюки зараз

 

Вагітність 32-річної Джоанн Рейллі з Манчестера проходила спокійно. У жінки був відсутній токсикоз та інші типові для цього періоду недуги — хоча всередині її тіла розвивалося відразу два плоди. На 23 тижні майбутня мама пройшла планове обстеження, яке показало, що ніяких відхилень від норми немає. І раптом через десять днів у неї раптово відійшли води, інформує Ukr.Media.

Джоанн терміново госпіталізували і через кілька годин на світ з’явився її первісток — Ділан. Хлопчик важив всього 737 грамів, і його відразу ж забрали в реанімаційне відділення. Лікарі очікували народження другої дитини, але у жінки раптово припинилися перейми. А незабаром стало зрозуміло, що родова діяльність вже не відновиться.

Оскільки близнюки знаходилися в різних амніотичних мішках, існував слабкий шанс доносити другу дитину до повного терміну вагітності.

Джоанн поклали в ліжко і заборонили вставати. Жінка була налякана, адже ні вона, ні її чоловік ніколи не чули про народження близнюків з такою великою різницею в часі. За словами Джоанн, їй хотілося, щоб і другий син швидше з’явився на світ, адже було дивно стати мамою «не до кінця».

І це сталося — через дві доби у жінки знову почалися перейми, і світ побачив маленького Оскара. На відміну від старшого брата, що знаходився в інкубаторі, у хлопчика були відсутні будь-які проблеми зі здоров’ям. Важив він трохи менше кілограма і деякий час перебував під наглядом лікарів, але нічого серйозного у малюка вони не знайшли.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩