Безпритульний віддав останні гроші жінці, у якої трапилась неприємність. І ось, як вона віддячила…

Близько місяця тому 27-річна Кейт Макклюр приїхала на своєму авто у Філадельфію, щоб провідати знайому. При в’їзді в місто у жінки закінчився бензин.

Година була пізня, і Кейт не знала, що робити. Вона зателефонувала своєму нареченому, який пообіцяв приїхати допомогти їй через деякий час. У цей самий момент до неї підійшов безпритульний Джонні Боббіт, який жив недалеко під мостом і зазвичай проводив час на дорозі, читаючи книгу і збираючи пожертви.

Джоні порадив дівчині закритися у машині і чекати, поки він сходить і купить їй бензин на останні двадцять доларів, які у нього залишилися. Через декотрий час він дійсно повернувся з каністрою бензину і допоміг Кейт заправитися. В неї не було з собою готівки, але вона пообіцяла повернутися і розрахуватися з Джонні.

Наступного дня Кейт і її наречений Марк Д’Аміко повернулися на те саме місце, знайшли Джонні і з вдячністю повернули йому гроші. Після цього щоразу, проїжджаючи повз, вони почали вітатися, а пізніше й спілкуватися з ним, щоразу даючи кілька доларів.

З’ясувалося, що 34-річний чоловік раніше був лікарем швидкої допомоги, однак втратив роботу, а пізніше й усе майно, включаючи житло, через проблеми з наркотиками. Окрім цього, у своїй рідній Північній Кароліні у нього були проблеми з законом.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩