В цій ситуації моя дружина веде себе дуже не розумно, а її рідня – хитрюща. Особливо – старша сестра. Це ж ясно, як Божий день: тільки батьки переїдуть в квартиру дружини, яку вона зараз здає, вони одразу приберуть її до рук. Сестра обіцяє платити моїй дружині за проживання батьків в її квартирі, та я в це ні хвилини не вірю

 

В цій ситації моя дружина веде себе дуже не розумно, а її рідня – хитрюща. Особливо – старша сестра. Це ж ясно, як Божий день: тільки батьки переїдуть в квартиру дружини, яку вона зараз здає, вони одразу приберуть її до рук. Сестра обіцяє платити моїй дружині за проживання батьків в її квартирі, та я в це ні хвилини не вірю!

Перед самим одруженням мені батьки купили квартиру. Моя дружина має теж є однокімнатну квартиру, що дісталася їй в спадок від її рідної тітки. Вона там жила, поки була сама, а тепер здає. Нам ці гроші не зайві, бо зарплати невеликі, а дружина зараз не працює, в декретній відпустці з донькою.

Старша сестра моєї дружини зі своєю сім’єю, чоловіком і двома дітьми, живе разом з батьками в трикімнатній квартирі. Вони всі домовилися, що бабусина квартира буде моїй дружині, а сестра успадкує квартиру батьків.

Поки у сестри діти були маленькі і їй потрібна була допомога батьків, її все влаштовувало, а зараз вона хоче жити окремо і говорить моїй дружині, що батьки можуть жити в її однокімнатній квартирі, вона все одно там не живе.

Коли дружина мені сказала про це, я здивувався, як її сестра спритно все влаштувала. Сама залишається у великій квартирі, батьки будуть жити окремо, а моя дружина залишиться ні з чим.

Коли ми, обговоривши таку ситуацію, відмовилися, сестра сказала, що буде платити за батьків орендну плату. Але це взагалі вже за межею розуміння. Та й не вірю я, що вона буде платити! Нехай тільки переїдуть, як відразу скажуть, що це їх квартира.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩